Kurzy
Jóga - kurzy Olomouc
Jóga - kurzy Olomouc |
|
Místo konání
Centrum jógy SÁDHANA
spojení: Kontakt
Daniela Vivien Zieglerová Rozvrh lekcí 2009/2010
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Ročník |
Termín |
Instruktor |
Místo konání |
| 1. |
středa, 18-20h | Vivien |
centrum jógy SÁDHANA |
| 2. |
pondělí, 20-22h | Vivien |
centrum jógy SÁDHANA |
| 3. |
pátek, od 17:30 | Eda |
centrum jógy SÁDHANA |
| 5. |
pátek, od 17:00 |
Eda |
centrum jógy SÁDHANA |
| 6. |
pátek, od 16:30 | Eda |
centrum jógy SÁDHANA |
kurzovné se platí čtvrtletně
| Kurz/cena za čtvrtletí (Kč) |
Pracující |
Student/nezaměstnaný/mateřská dovolená |
| integrální jóga |
1200 |
900 |
| tantra |
1200 |
900 |
| jóga + tantra |
1050 + 1050 |
750 + 750 |
Studenti vyšších ročníků se mohou zdarma účastnit výuky pro nižší ročníky, pokud to dovoluje kapacita sálu. První měsíc absolvování kurzu není nutné platit, pokud se rozhodnete v něm dále nepokračovat (platí pouze pro 1. ročník). Ve výjimečných sociálních případech může být na žádost studenta kurz poskytován vážným zájemcům zdarma.
Pokud máte zájem přihlásit se do kurzu, můžete přijít nejpozději během března přímo na kurz (viz rozvrh).
Návštěvníci kurzů tantry se mohou rovněž účastnit všech doplňkových akcí pořádaných sdružením Rezonance, které jsou společné i pro účastníky kurzů integrální jógy.
Praktické informace o kurzu jógy.
Historie kurzů jógy sdružení Rezonance v Olomouci začíná už v roce 2001, kdy do tohoto krásného města začal plný nadšení každý týden dojíždět jeden z prvních brněnských jogínů Ammar Šahurič, aby zde vedl kurz jógy dle systému rumunské školy MISA (Movement for Spiritual Integration in Absolute), později mezinárodní federace jógy Átman. Ammar zde působil až do roku 2005. Poté se vrátil do rodné Bosny a založil tamní pobočku školy jógy. Následující rok vedla kurzy jeho studentka Petra Mačková, kterou vystřídal opět dojíždějící jogín z Brna David Macháček. Na dva roky nahradil Davida (který odjel do Bukurešti vyzkoušet život v ašrámu) původně brněnský instruktor Radek Hladík. Spolu s Danielou Zieglerovou (Vivien) poprvé otevřeli kurz tantry a měli tak možnost předávat zkušenosti načerpané během ročního pobytu v rumunském jogínském ašrámu. Letošní kurzy jógy pro začátečníky povede právě bývalá Ammarova studentka Vivien. Vyšších ročníků se letos ujme Eduard Selea, který učí nejvyšší ročníky v Praze a v Brně. Těšíme se na Vaši účast, Eda a Vivien
Zajímavost: Rozhovor pro Český rozhlas Olomouc