Informační stránka o mezinárodní skupině pro rozvíjení a dynamizaci mužnosti, která působí i v ČR.

Vira skupina je určena všem mužům, kteří si skutečně přejí pro svůj osobní a duchovní růst něco udělat. Budeme usilovat o rozvoj přirozených mužných předností jako je odvaha, sebedůvěra či disciplína, a budeme tyto kvality současně integrovat do moderního životního stylu.

Každé jaro, na přelomu dubna a května, mají členové všech škol jógy ve federaci ATMAN skvělou možnost setkat se a společně si užít jarní tábor jógy v Rumunsku. Tábor se koná v Baile Herculane – malém městě na jihozápadě země – které je proslulé svými léčivými horkými prameny a nádhernou horskou přírodou.

Tábor trvá dvanáct dní a nabízí velké množství duchovních aktivit. Zveme vás, abyste se ho zúčastnili a prožili neopakovatelné chvíle se svými přáteli a s tisíci jogínů z celého světa. 

Praktické informace o mezinárodních táborech jógy v Rumunsku, kterých se můžete zúčastnit v rámci naší jógové školy.

"Poznala jsem hodně nových přátel, jak z Česka, tak i ze zahraničí.  Největším přínosem bylo, že jsem na vlastní oči viděla tisíce jogínů, kteří denně praktikují jógu a řídí se jejím učením. Pochopila jsem, že jóga není jenom cvičení na kurzu, ale životní styl..."

Každoroční meditační workshop átmavičáry a džňánajógy pro objevování naší pravé podstaty

Když mysli odebereme většinu z vnějších objektů, jimiž se zabývá, jež zvedá a obrací a přemisťuje jako vítr hrající si s podzimním listím, můžeme ji vést do ticha prázdnoty, ve kterém se naše vědomí setkává s hlubší realitou. S realitou, která stojí za projeveným světem a je mu základem. Realitou hlubší největších oceánů a širší vesmírných dálav. A přece zřejmou, čistou a jasnou.

Eupareunia je skupinou pro praktické studium erotického a milostného naplnění v páru, harmonizace vztahů, lásky a milování pro začátečníky. Dálkové studium probíhá po celý rok formou komunikace přes email a webové stránky. Studium je možné vést anonymně. Více informací na stránkách skupiny (odkaz v textu).

NAHORU