Jóga - kurzy Jičín

Místo konání

cvičební sál v Lázních Hilarion
Boženy Němcové 133
506 01 Jičín

Kontakt

Miroslav Kunt
tel.: (+420) 605 161 446
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Aktuálně

PŘIHLÁŠKA NA KURZ

ZVAŽUJETE, ZDA SE PŘIHLÁSIT NA KURZ JÓGY V JIČÍNĚ?

Nové ročníky kurzů pro šk. rok 2015/2016 otevřeme během října. Pokud chcete být o zahájení kurzu včas informováni, vyplňte prosím přihlášku a my se vám ozveme. 

Praktické informace

Lekce se konají jednou týdně a trvají vždy dvě hodiny. Kurz pro první ročník začíná v říjnu a končí v červenci. Připojit se ke kurzům prvního ročníku lze i v průběhu roku a to až do konce února (později už by bylo velmi obtížné zvládnout probíranou látku a udržet krok s ostatními). Malé děti mohou začít navštěvovat kurz od 7 let, horní věková hranice není omezena.

Ke kurzům dostávají cvičenci každou lekci tištěné materiály obsahující údaje vyložené na sále a další užitečné texty vztahující se k józe a k procesu sebepoznávání.

Další praktické informace a doporučení pro cvičení na sále vám vysvětlí váš instruktor na úvodní lekci. Pokud se ke kurzu připojíte později, nebojte se ho na tyto věci zeptat a také si vyžádejte starší tištěné materiály ke kurzům. 

Pro cvičení potřebujete pouze volné oblečení nejlépe z přírodních materiálů a podložku (např. deku nebo karimatku). Před lekcí je doporučeno alespoň 2 hodiny nejíst.

Více informací o kurzu integrální jógy.

Rozvrh kurzů integrální jógy v Jičíně na šk. rok 2015/2016

Ročník Den Hodina Instruktor
1. čtvrtek   Miroslav Kunt
2. pondělí 16.15 Martina Kopecká
3. pondělí 18.15 Martina Kopecká
4. pondělí 18.15  Martina Kopecká
5. čtvrtek 17.30  Miroslav Kunt
8. čtvrtek 18.00  Miroslav Kunt

Cena kurzovného

Kurzovné se platí buď čtvrtletně (za zvýhodněnou cenu, vždy na začátku tříměsíčního období), anebo měsíčně. Je možné zaplatit buď v hotovosti přímo instruktorovi na sále, nebo převodem na účet Duchovní školy Rezonance (instrukce pro platbu převodem zde).

kurz měsíční platba čtvrtletní platba
výdělečně činní bez zaměstnání výdělečně činní bez zaměstnání
jóga 950 Kč (~119 Kč/hod) 750 Kč (~94 Kč/hod) 2550 Kč (~106 Kč/hod) 1950 Kč (~81 Kč/hod)

Kurzovné není nutné zaplatit hned na první lekci, ale až po vyzkoušení kurzu na druhé či třetí lekci (platí pouze pro 1. ročník). Při platbě kurzovného předem na celý rok má student nárok na slevu ve výši měsíčního kurzovného (místo 11 měsíců zaplatí 10). Pokud to dovoluje kapacita sálu, mohou se studenti vyšších ročníků zdarma účastnit výuky pro nižší ročníky, nebo výuky jiných skupin stejného ročníku. Kurzovné je možné čerpat v rámci kurzů Mezinárodní federace jógy Atman nejenom v ČR, ale i v ostatních zemích Evropy a po celém světě, kde se kurz koná (seznam poboček zde).

NAHORU