Nové ročníky kurzů integrální jógy

Kurzy jógy

Na školní rok 2017/2018 otevíráme nové ročníky kurzů integrální jógy (1. ročník pro začátečníky) v Praze, Brně, Olomouci, Turnově a Liberci. Také na Slovensku se v Bratislavě konají kurzy vycházející ze stejného systému, jako kurzy Rezonance v ČR (informace k zahájení nových ročníků kurzů intenzivní tantry naleznete zde).

Zahajovací lekce

Kurzy budou zahájeny úvodními seznamovacími lekcemi či workshopy během září a začátkem října. Termíny a bližší informace naleznete v přehledu akcí a na stránkách jednotlivých měst. Vstup na zahajovací lekce je zdarma.

V některých městech se budou zahajovací lekce opakovat vícekrát během následujících měsíců. Ve většině měst je možné se ke kurzu připojit až do konce února. Podrobné informace ke kurzu a odpovědi na nejčastější otázky naleznete na stránce prezentující naše kurzy jógy.

Přihlášení na kurz

Pro přihlášení na kurz doporučujeme vyplnit online přihlášku, u které také naleznete všechny potřebné pokyny k tomu, jak se k našim kurzům připojit.

 

Přihlásit se do kurzu jógy

CHCI VSTOUPIT DO SVĚTA

JÓGY!

A vše si sám vyzkoušet...

Platební údaje

Číslo účtu: 2400298394 / 2010
Částka: zjistíte na stránce města
Variabilní symbol: 701701
Zpráva pro příjemce: jméno, město, kurz (např. Jana Jahodová, Praha, jóga 1).

Rozvrhy lekcí

Aktuální rozvrhy týdenních lekcí naleznete na stránkách jednotlivých měst, kde jsou rovněž uvedeny kontakty na odpovědné instruktory. V případě dotazů se neváhejte obrátit přímo na instruktora ve vybraném městě.

Informace ke kurzům jógy ve vašem městě:

NAHORU