Blog: Skutečný Donald Trump může být nyní odhalen

trump01

Nyní je správný čas, aby se každý pokusil konstruktivně pochopit, o co se ve skutečnosti snaží americký prezident Donald Trump, a pokusit se dešifrovat dvojznačný způsob, jakým to dělá. Tento kontroverzní vůdce má mnohem jasnější agendu, než by si kdo mohl představovat, jak co se zahraniční politiky týče, tak domácích záležitostí. Jelikož však k dosažení těchto cílů potřebuje zůstat u moci a samozřejmě také při životě, jeho strategie je tak jemná a rafinovaná, že si ji téměř nikdo neuvědomuje. Jeho konečný cíl je tak ambiciózní, že musí volit náhodné eliptické směry, aby se dostal z bodu A do bodu B, a myšlenkové vzorce, které lidi zbavuji pochopení. Uvedené zahrnuje i většinu nezávislých novinářů a takzvaných alternativních analytiků, stejně jako západní mainstreamové vydavatele falešných zpráv a velkou většinu populace.

Pokud jde o jeho strategii, lze použít jednoduchou a přiléhavou analogii s léky: většina pilulek je navržena tak, aby vyléčila problém, ale s řadou sekundárních následných účinků. Trump používá léky výhradně pro následné účinky. Na konci tohoto článku uvidíte, že tato metafora platí pro téměř každé rozhodnutí, pohyb nebo prohlášení, které učinil. Jakmile pochopíte, o čem je Trump, budete moci ocenit mimořádné prezidentství, kterému se žádný předchůdce nikdy nepřiblížil.

Začněme tím, že objasníme jeden aspekt jeho mise, který je jasný a strašně přímý: Je prvním a jediným americkým prezidentem, který kdy ukázal na lidskou chybu úplné ignorace reality. Protože média a vzdělání jsou ovládány hrstkou miliardářů, kteří provozují planetu, nevíme nic o naší historii, která byla vítězi změněna, a nemáme ponětí o našem současném světě. Po vstupu do politické arény Trump popularizoval výraz „falešné zprávy“, aby přesvědčil americké občany i světovou populaci, že média lžou. Nyní se pojem stal běžným, ale uvědomujete si, jak hluboce šokující je skutečnost, že téměř vše, o čem si myslíte, že víte, je úplně falešné? Mediální lži nepokrývají pouze historii a politiku, ale ovlivnily vnímání témat jako je ekonomika, jídlo, klima, zdraví. Přesně víme, kdo zastřelil JFK z travnatého pahorku, že včasné varování o Pearl Harboru bylo u soudu prokázáno, že skleníkový efekt je vědecky absurdní, že naše peníze jsou vytvářeny prostřednictvím půjček bank, i když nemají finanční krytí, nebo že věda dokazuje se 100% jistotou, že 9/11 bylo prací amerických státních složek. Dozvěděli jste se o tom něco od novinářů mainstreamu, z dokumentárních filmů veřejnoprávního média nebo od univerzitních profesorů? 44 prezidentů přišlo a odešlo, aniž by o tomto obrovském problému předneslo jediné slovo. Trump ví, že osvobození lidí z této nepochopitelné nevědomosti je prvním krokem k celkové svobodě, a tak začal nazývat novináře patologickými lháři.

Pojďme vyjasnit jednu věc: Trump není mentálně postižený, ale rozhodně je vládnoucími strukturami považován za možného Nemesis jejich světa. Od té doby, co se přestěhoval do Bílého domu, je Trump zobrazován jako narcista, rasista, sexista a klimatický skeptik, plný stinných příběhů z minulosti a mentálních problémů. Přestože 60 % Američanů již médiím nedůvěřuje, mnoho z nich přijalo, že Trump může být trochu šílený nebo nevhodný vládnout, a v zahraničí je to ještě horší. Samozřejmě, Donald nedělá nic zvláštního, aby změnil hluboce negativní vnímání, které o něm má tolik novinářů i lidí. Zůstává otevřeně pobuřující a provokativní na Twitteru, většinou zní impulzivně a hloupě, jedná neracionálně, každý den lže a vyhrožuje sankcemi. Právě zde můžeme zničit jeden ustálený mediální mýtus: image, kterou Trump projevuje, je sebezničující a je přesným opakem toho, jak jednají patologičtí narcisté, protože ti se těší z lásky a obdivu všech. Trumpovi prostě nezáleží na tom, jestli ho máte rádi, což z něj dělá toho nejlepšího anti-narcistu.

Jeho obecný plán je vrátit moc lidem, protože svět byl více než století v rukou několika globálních bankéřů, vojenských průmyslníků a nadnárodních společností. Aby dosáhl svého plánu, musí ukončit války v zahraničí, přivést armádu zpět, rozebrat NATO a CIA, získat kontrolu nad Federálním rezervním systémem, přerušit každé spojení se zahraničními spojenci, zrušit Swift finanční systém, zničit propagandistickou sílu médií, vypustit bažinu deep state, který provozuje špionážní agentury, a deaktivovat stínovou vládu, která číhá v Radě pro zahraniční vztahy a v kanceláři Trilaterální komise. Stručně řečeno, musí zničit Nový světový řád a jeho globalistickou ideologii. Úkol je přinejmenším obrovský a nebezpečný. Naštěstí není sám.

Mocné Rusko

Od Petra Velikého je celá historie Ruska trvalým projevem vůle udržet si politickou a ekonomickou nezávislost na mezinárodních bankách a imperialismu, což tlačí tento velký národ, aby pomohl mnoha menším zemím bojovat o udržení své vlastní nezávislosti. Dvakrát Rusko pomohlo Spojeným státům - proti britskému/Rothschildskému impériu, nejprve tím, že je otevřeně podporovalo ve válce za nezávislost a znovu v občanské válce, když Rothschild financoval Konfederaci, aby politicky rozložil národ a vrátil ho zpět do britské koloniální říše. Rusko také zničilo Napoleona a nacisty, kteří byli oba financováni mezinárodními bankami jako nástroje k rozdrcení ekonomicky nezávislých národů. Nezávislost je v jejich DNA. Po téměř desetiletí vlády západní oligarchie, která po pádu SSSR v roce 1991 řídila ruskou ekonomiku, převzal moc Putin a ruskou bažinu vyčerpal. Od té doby se každým svým krokem snaží zničit americké impérium nebo-li entitu, která nahradila britskou říši v roce 1944, které je v nekonspiračních teoriích nazýváno Novým světovým řádem. Nové impérium je v podstatě stejný systém centrálního bankovnictví, jen s mírně odlišnou sadou majitelů, kteří zaměnili britskou armádu za NATO, jako jejich světové gestapo.

Než přišel Trump, Putin jednal proti Novému světovému řádu a jeho staleté posedlosti ovládání světového trhu s ropou, protože ropa je krev protékající žilami světové ekonomiky. Ropa je tisíckrát cennější než zlato. Nákladní lodě, letadla a armády nejezdí na baterie. Aby Putin čelil globalistům, vyvinul nejlepší útočné a obranné raketové systémy, takže Rusko nyní může chránit každého nezávislého producenta ropy, jako je Sýrie, Venezuela a Írán. Centrální bankéři a americká stínová vláda se stále drží svého umírajícího plánu, protože bez vítězství v Sýrii nedojde k rozšiřování Izraele, a tak končí staletá fantazie spojit těžbu ropy na Středním východě v rukou Nového světového řádu. Pokud máte jakékoli pochybnosti, zeptejte se lorda Balfoura. To je skutečná sázka v syrské válce, není to nic jiného než uspět nebo zemřít.

Století lží

Nyní, protože stínová vláda dává přímé příkazy CIA a NATO jménem bank a průmyslu, Trump nemá žádnou kontrolu nad armádou. Deep state je soubor stálých úředníků vládnoucích ve Washingtonu a Pentagonu, kteří reagují pouze na rozkazy stínové vlády. Pokud se stále domníváte, že velením je pověřen prezident, vysvětlete, proč pokaždé, když Trump nařídil odtáhnout ze Sýrie a Afghánistánu, přišlo více vojáků? Když píšu tento text, americké vojenské jednotky se stáhly z kurdských zón, odešly do Iráku a vrátily se s těžší výzbrojí kolem ropných zásob Sýrie. Trump by měl být rozhořčen a nahlas odsoudit, že se vojenské velení neobtěžuje prezidentovým stanoviskem. To by ale vyvolalo nepředstavitelný chaos a možná i občanskou válku, pokud by občané, kteří vlastní zhruba 393 milionů zbraní zjistili, že armáda má na starosti soukromé zájmy. Vedlo by to také k otázce, jaký je účel demokracie. Zbraně chrání obyvatelstvo před totalitním velkým bratrem.

Je třeba si uvědomit, jak velké potíže má americká armáda a špionážní agentury při vytváření krycích operací, aby jejich zásahy vždy vypadaly spravedlivě, ve jménu podpory demokracie, lidských práv a spravedlnosti na planetě. V roce 1898 vyhodili do vzduchu loď Maine, aby vstoupili do španělsko-americké války, poté Lusitánii v roce 1915 aby vstoupili do první světové války. Tlačili Japonsko do Pearl Harboru, o kterém věděli 10 dní předem. V Tonkinské zátoce provedli útok severo-vietnamským torpédem na vlastní loď, aby ospravedlnili vyslání vojsk do Vietnamu. Vymysleli příběh iráckých vojáků, kteří zničili v roce 1991 školky v napadeném Kuvajtu, zbraně hromadného ničení, aby znovu zaútočili na Irák v roce 2003, a zorganizovali 9/11, aby ořezali ústavu z roku 1789, zaútočili na Afghánistán a zahájili válku proti teroru.

Masku demokratické ctnosti je třeba zachovat pro kontrolu názoru a zbraní amerických občanů, kteří musí věřit, že nosí bílé kovbojské klobouky demokracie.  A jak Trump reagoval, když se dozvěděl, že americké jednotky znovu vstupují do Sýrie? Znovu a znovu opakoval, že „jsme zajistili ropná pole v Sýrii“, a dokonce dodal: „Přemýšlím, že pošlu Exxon, aby se postaral o syrskou ropu.“ Neokonzervativci, sionisté a banky byli zhrozeni, ale všichni ostatní jsou pobouřeni, protože drtivá většina nechápala, že Trump spolkne tuto pilulku pouze kvůli jejím vedlejším účinkům. Trump učinil situaci neudržitelnou pro to, aby NATO v Sýrii zůstalo. Zničil více než století falešné ctnosti v jedné větě.

Trump je historická anomálie

Trump je teprve čtvrtým prezidentem v historii USA, který bojuje za lidi. Na rozdíl od ostatních 41 prezidentů, kteří hlavně směřovali peníze lidí „dolarovodem“ končícím v soukromých bankách. Andrew Jackson byl zastřelen poté, co zničil druhou národní banku, kterou otevřeně obvinil z toho, že je ovládána Rothschildem a The City v Londýně. Abraham Lincoln byl zavražděn poté, co vytiskl své „peníze“ na zaplacení vojáků, protože si odmítl půjčit peníze od Rothschilda s úrokem 24 %. JFK byl zabit z tuctu důvodů, většinou šly proti ziskům bank a vojenského průmyslu, a nyní Trump, který prohlašuje, že chce vrátit Ameriku zpět lidem.

Stejně jako většina obchodníků i Trump nenávidí banky za impozantní moc, kterou mají nad ekonomikou. Stačí se podívat na jedinou knihu Henryho Forda „The International Jew“ a zjistit, jak hluboká byla jeho nedůvěra a nenávist vůči mezinárodním bankám. Trumpovy firmy hodně trpěly kvůli těmto institucím, které vám v podstatě prodají deštník, jen aby ho vzaly zpět, jakmile prší. Soukromé bankovnictví má kontrolu nad tvorbou peněz a úrokovými sazbami, a to díky centrální bance téměř každé země. Mají trvalou moc nad národy, daleko nad pomíjivým cyklem politiků. Do roku 2000 byli tito vykořisťovatelé národů jen pár kroků od svého planetárního totalitního snu, ale měli dvě překážky: Putina a 393 milionů amerických zbraní. Pak přišel Oranžový Donald, poslední kousek skládačky, kterou jsme potřebovali k ukončení 250 let bankovní říše.

Techniky a taktika

Na začátku svého mandátu Trump naivně vyzkoušel přímý přístup, když se obklopil povstaleckými rebely jako Michael Flynn a Steve Bannon a obtěžoval každého ze svých zahraničních spojenců, skartoval jejich smlouvy o volném obchodu, uvalil daně na dovozy a urážel je na setkáních G7 v letech 2017 a 2018. Reakce byla silná. Zdvojnásobili tlak na absurditu ruského vměšování, protože to vypadalo jako jediná možnost, jak Trumpa zastavit v ničení globalismu. Flynn a Bannon museli odejít a Trump byl zapleten do šetření, které ho přimělo uvědomit si, že s průhledností ničeho nedosáhl. Musel najít způsob, jak zničit nejnebezpečnější lidi na planetě, a zároveň zůstat u moci a naživu. Musel se zklidnit.

Tehdy se jeho genialita projevila. Úplně změnil svou strategii a přístup a začal přijímat absurdní rozhodnutí a tweetovat pobuřující prohlášení. I když některé z nich na první pohled vypadali hrozivě a nebezpečně, neprováděl je Trump pro jejich primární význam, ale za účelem druhotných efektů, které jeho kroky budou mít. Nestaral se, co si o něm lidé myslí, počítají se pouze výsledky. Nevadilo mu vypadat naivně, šíleně nebo přímo idiotsky, v naději, že šíří víru, že neví, co dělá a že nemůže být tak nebezpečný. Je úmyslně politicky nekorektní, aby ukázal ošklivou tvář, kterou USA skrývají za svou maskou.

Prvním testem jeho nového přístupu bylo pokusit se zastavit rostoucí nebezpečí útoku a invaze do Severní Koreje ze strany NATO. Trump urazil Kim Čong-una, nazval ho Rakeťákem a pohrozil úplným zničením Severní Koreji. Jeho zuřivá politická nekorektnost trvala, dokud každému nedošlo, že zde nebyly dobré důvody k útoku, a tak paralyzoval NATO. Trump se pak setkal s Rakeťákem, a stali se blízkými přáteli, procházeli se parkem, společně se smáli, přitom nedosáhli vůbec ničeho při svých jednáních, protože neměli o čem vyjednávat. Mnozí mluvili o Nobelově ceně za mír, protože neví, že ta se obvykle předává válečným zločincům, jako je Obama nebo Kissinger.

Poté přišla Venezuela. Trump posunul svou taktiku o krok dál, protože si byl jistý, že nikdo nemůže podpořit útok na svobodnou zemi. Zapojil nejhorší neokonzervativce: Elliotta Abramse – usvědčený ze spiknutí v dohodě Írán-Contras v 80. letech a válečného štváče Johna Boltona. Trump poté podpořil pro volbu prezidenta Juana Guaida, který je prázdnou loutkou, tak hloupou, že ani nevidí, jak moc je využíván. Opět vyhrožoval, že Venezuelu zničí, zatímco světové společenství s úžasem sledovalo naprostý nedostatek jemnosti a diplomacie v Trumpově chování, což mělo za následek, že Brazílie a Kolumbie ustoupily a prohlásily, že s útokem na Venezuelu nechtějí mít nic společného. Trumpova medicína zanechala po celém světě pouze 40 zemí, jejichž prezidenti a předsedové vlád s dostatečně mrtvými mozky stydlivě podporovali šaška Guaida. Donald na svém seznamu zaškrtl políčko vedle Venezuely a posunul se dál.

Poté přinesl dva dárky Izraeli: Jeruzalém jako hlavní město a potvrzení syrských Golanských výšin v jeho držení, Netanjahu, který není z nejbystřejších, se zaradoval a všichni křičeli, že Trump je sionista. Skutečným druhotným efektem bylo, že se celý Blízký východ spojil proti Izraeli, který už nikdo nemůže podporovat. Dokonce i jejich historický komplic, Saúdská Arábie, musela otevřeně odmítnout tuto obrovskou facku do tváře Islámu. Oba Trumpovi dary byly ve skutečnosti ranami do zad izraelskému státu, jehož budoucnost nyní nevypadá příliš světle, protože NATO se bude muset z oblasti vystěhovat. Odškrnuto také.

Žumpa reality

Ale je toho víc! V jednáních s NATO a armádou je Trump velmi limitovaný. Na první pohled se jeví výrazné znásobení ekonomických sankcí vůči Rusku, Turecku, Číně, Íránu, Venezuele a dalším národům jako tvrdé a nemilosrdné, ale ve skutečnosti tyto sankce vytlačili uvedené země z finančního systému Swift, který je vytvořen, aby udržoval národy zotročené skrze hegemonii dolaru, a oni také ze sevření mezinárodních bank utíkají. Bipolární realita světa je nyní oficiální a svými nadcházejícími sankcemi Trump vytlačí další země ze systému Swift, aby se připojily k druhé straně, zatímco důležité evropské banky začnou padat.

I v době politického hurikánu, ve kterém se Trump nachází, si stále najde čas na svůj téměř dětinský arogantní humor. Zesměšnil Hillary Clintonovou a Barracka Obamu, když se posadil ke generálům, a nechal se vyfotit v takzvané situační místnosti a předstíral, že sleduje smrti Bagdádího někde, kde nemohl být, přesně jako to udělali jeho kriminální předchůdci před dlouhou dobou při předstíraném usmrcení bin Ládina.  Dokonce rozvinul vtip tím, že přidal podrobnosti o psovi, který rozpoznává falešného chalífa Islámského státu očucháváním spodního prádla. Nyní, když chápete, o čem Trump ve skutečnosti je, budete také schopni ocenit představení v celé jeho kráse a skutečném významu.

«Zajistili jsme ropná pole v Sýrii». Touto krátkou větou se Trump spojil s postojem generála Smedley Butlera, který otřásl světem před 80 lety malou knihou nazvanou „Válka je raketa“. Drancování a krádeže ropy rozhodně nejsou tak ctnostné jako podpora demokracie a spravedlnosti. Co mě ale udivuje, jsou četní „alternativní“ novináři a analytici, kteří znají každý technický problém kolem roku 9/11 nebo vědecká fakta absurdního příběhu o globálním oteplování, ale stále po 3 letech Trumpova mandátu nemají ponětí o tom, co dělá, protože koupená mainstreamová média každého přesvědčila, že Trump je mentálně postižený. Pro ty, kteří stále pochybujete o Trumpově agendě: Opravdu věříte, že zjevný rozmach amerického imperialismu po planetě je náhoda? Stále si myslíte, že kvůli ruskému vlivu na volby v roce 2016 CIA, FBI, média, americký kongres, Federální rezervní systém, Demokratická strana a válečnická polovina republikánů pracují proti Trumpovi a dokonce se ho snaží i obvinit? Stejně jako mnoho z toho co přijde z médií, realita je pravým opakem toho, co vám říkají. Trump může být nejoddanějším člověkem, který kdy vstoupil do oválné pracovny. A určitě je nejambicióznější a politicky nekorektní.

Závěr

Svět se v letech 2020 až 2024 drasticky změní. Druhý a poslední mandát Trumpa se shoduje s posledním mandátem ruského prezidenta Putina. Taková shoda okolností jako je tato, možná po dlouhou dobu nenastane a oba to vědí, že je to teď, nebo asi nikdy. Společně musí ukončit NATO, Swift a Evropskou unii. Terorismus a antropogenní globální oteplování zmizí se svými tvůrci. Trump bude muset vypustit bažinu CIA a Pentagonu, znárodnit FED. Spolu se Si a Modi ukončí soukromé bankovnictví ve veřejných záležitostech odmítnutím placení dluhů, a obnoví světovou ekonomiku přechodem na národní měny produkované vládami. Soukromé banky, bez sluhů jako je Obama, který by je zachránil na vaše náklady, padnou jako domino. Jakmile se tak stane, bude se moci rozhostit na planetě hluboký mír a prosperita, začneme našimi daněmi platit rozvoj našich zemí namísto zbytečného vojenského vybavení a úroků z půjček, na jejichž krytí bankéři peníze vůbec neměli.

Již rozumíte, nebo jste zůstali jako Trudeau, Macron, Guaido nevědomými užitečnými idioty, aniž byste věděli, že koberec pod vašimi nohama již byl vysmeknut?

Zdroj: orientalreview.org/2019/11/15/about-trump/

NAHORU