Kalendář „Joga Flora 2021“ k prodeji

Milí studenti jógy a tantry!

Rádi bychom vám nabídli k zakoupení náš nástěnný jógový kalendář „JOGA FLORA 2021“, který může být pěkným vánočním dárkem, zpestřit a inspirovat celý váš příští rok.

Cena kalendáře je 200 Kč. Vyzvednout si jej můžete v našich centrech v Praze, Brně a Olomouci, anebo vám ho můžeme zaslat dobírkou.

 

 

Blíže k projektu

„Někdy v květnu se zrodil nápad, že bychom mohli nafotit kalendář s jogínkami v ásanách. Olomouc je známá výstavou květin Flora Olomouc, svými nádherně udržovanými parky a Rozáriem. Proto jsme se rozhodli tyto dva aspekty propojit a fotit studentky v přírodních reáliích olomouckých parků. Oslovili jsme naše studentky od začátečnic až po ty nejpokročilejší a s pomocí profesionálního fotografa Pavla, který už mnoho let cvičí jógu s námi, jsme na projektu začali pracovat.

Focení probíhalo od května do konce září. Bylo nádherné vidět proměnu přírody v průběhu projektu a také různorodost žen s kterými jsme fotili a které si zamilovaly jógu a její učení stejně jako my. Z každého focení jsme vybrali jednu nejkrásnější fotografii, vybrali k ní vhodný motivační citát a předali ke grafické úpravě skvělému grafikovi a jogínovi Jirkovi, který vše graficky dotáhl do výsledné podoby. Díky patří i rodinné firmě jedné naší studentky, která pomohla s realizací.“  

Galia, koordinátorka projektu, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

NAHORU