Kniha: Tajná tantrická cesta lásky

tajna tantricka cesta plakat

Tantrický vztah a milostné prožitky v tantrickém páru jsou v současnosti opředeny tolika mýty, že málokdo dokáže přesně rozlišit, kde končí lidská představivost a začíná pravda. Navzdory tomu se o tantrickou cestu snaží čím dál víc zamilovaných dvojic, většinou za pomoci kusých informací vyčtených z internetu nebo knih a spoléháním se na intuici vlastního srdce. Duchovní škola Rezonance a nakladatelství Lux Divina nyní vydávají knihu, která je přesným a věrohodným průvodcem při objevování tantry pro všechny dvojice, které jsou otevřené transformaci a s nadšením poznávají nové skutečnosti o sobě samých, o tomto vesmíru a o smyslu života.

„Tajná tantrická cesta lásky ke štěstí a naplnění v partnerském vztahu“ je dílem učitele jógy s desítkami let praxe a také mentora Mezinárodní federace jógy a meditace ATMAN (jejíž pobočkou je také česká Duchovní škola Rezonance) Gregoriana Bivolaru. Velmi jasně a srozumitelně promlouvá o klíčových aspektech milostného vztahu, na nějž pohlíží z duchovní perspektivy, a odhaluje způsoby, jak v milostném vztahu můžeme dojít nejen citového, ale i duchovního naplnění. Láska a milostné vztahy jsou v současné době vážně poznamenané nevědomostí, kvůli níž se lidé ve vztazích dopouštějí vážných chyb, jejichž napravování pak může trvat i velmi dlouhou dobu.

Tato kniha vnáší světlo pochopení do mnoha oblastí života v páru, které pro nás dosud zůstávaly neznámé nebo záhadné, a také odkrývá netušené významy a poselství těch oblastí, o nichž jsme se domnívali, že jim dokonale rozumíme.

V knize najdeme odpovědi na základní otázky:

  • Jak zajistit, aby láska v našem vztahu trvala navěky?
  • Jak harmonicky a rychle vyřešit problémy, které ve vztahu vyvstávají?
  • Jak v milostném vztahu rozvíjet a probouzet duši, abychom díky lásce rostli jako duchovní bytosti? 

VŠECHNO, CO JE TŘEBA ZNÁT O TANTRICKÝCH VZTAZÍCH –
PRINCIPY, ODPOVĚDI, POCHOPENÍ… 

Knihu je možné zakoupit přímo v našich centrech jógy, nebo objednat u nakladatelství Lux Divina. Lze získat i anglickou verzi knihy, a to na internetových stránkách Natha Books.

NAHORU