Emailová konference pro studenty

Všichni studenti a přátelé naší duchovní školy mají možnost využít emailové konference, do které instruktoři i studenti zasílají různá aktuální oznámení o chystaných akcích a podobně. Tato konference je nastavena jako soukromá, posílat do ní zprávy mohou jenom přihlášení členové. Jakmile se do skupiny přihlásíte, můžete i vy posílat oznámení a zprávy ostatním (např. společné výlety, meditace, spolujízda na akce Rezonance apod.), vyvarujte se však prosím zasílání spamu, reklamy či řetězových emailů, ani nepřeposílejte zprávy od jiných lidí, jako různé petice atd.

Každá zpráva, která ze skupiny přijde, má jednotný začátek předmětu, takže je můžete snadno filtrovat. Pro odlišení od ostatních zpráv a pozvánek jiných organizátorů jsou oficiální oznámení a akce Duchovní školy Rezonance posílány vždy z účtů na doméně @jogin.cz (ke kterým mají přístup pouze naši lektoři).

Otevřít konferenci

Přihlášení do konference

Klikněte na odkaz Přihlásit se k odběru skupiny výše a vyplňte svůj email a antispamovou kontrolu. Do několika minut vám přijde emailem zpráva, ve které musíte potvrdit přihlášení kliknutím na odkaz, který je v ní uveden.

Pozor, pokud jste v prohlížeči již přihlášeni do existujícího Google účtu (svého nebo jiné osoby), použije se i pro přihlášení do skupiny. Pokud se chcete přihlásit pod jiným účtem, je nutné se nejdříve z tohoto Google účtu odhlásit, nebo použít jiný prohlížeč či anonymní okno. Do konference lze přihlásit jakýkoliv email (@seznam, @centrum, @yahoo...), nemusí se jednat o Gmail. Pokud se vám přihlásit nedaří, můžete požádat o ruční přidání na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Přihlášením se do konference poskytujete Duchovní škole Rezonance souhlas s evidováním vašeho emailu podle zásad o ochraně soukromí společnosti Google. Pokud si přejete svá osobní data odstranit, kontaktuje nás prosím. 

Jak se odhlásit z konference

Pokud již nechcete konferenci nadále odebírat, pošlete z přihlášené emailové adresy libovolný e-mail na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (vše psáno dohromady). V patičce každé zprávy z konference naleznete návod na odhlášení. Odhlášení je možné provést i na domovské stránce skupiny.

Jak poslat zprávu do konference

Stačí poslat email na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo můžete použít webové rozhraní skupiny výše. Při zasílání nového příspěvku vždy vytvořte nový email, protože pokud zprávu odešlete jako odpověď na jinou zprávu z konference, bude váš příspěvek v archivu zařazen pod původní zprávu, i když její text smažete a přepíšete.

Když odpovídáte na zprávu z konference, vaše odpověď bude směřována pouze odesílateli zprávy. Pokud místo toho chcete odpověď zaslat do celé konference všem účastníkům, zvolte při odpovědi tlačítko Odpovědět všem / Odpovědět do konference (podle poštovního programu), případně přepište adresu příjemce na adresu konference.

Vždy prosím zvažte, zda vaše zpráva skutečně patří do konference, kterou dostává na email větší množství lidí, zda je dostatečně relevantní anebo jestli se váš příspěvek nehodí více třeba někde jinde. Nadměrné využívání emailové skupiny nebo nevhodné použití může vést k deaktivaci účtu.

NAHORU