Nové ročníky kurzů integrální jógy

Kurzy jógy

Na školní rok 2018/2019 otevíráme nové ročníky kurzů integrální jógy (tedy první ročník našeho víceletého kurzu) v Praze, Brně, Olomouci, Turnově a Liberci. Také na Slovensku se v Bratislavě konají kurzy vycházející ze stejného systému, jako kurzy Rezonance v ČR (informace k zahájení nových ročníků kurzů intenzivní tantry naleznete zde).

Zahajovací lekce

Kurzy budou zahájeny úvodními seznamovacími lekcemi či workshopy během září a začátkem října. Termíny a bližší informace naleznete v přehledu akcí a na stránkách jednotlivých měst. Vstup na zahajovací lekce je zdarma.

V některých městech se budou zahajovací lekce opakovat vícekrát během následujících měsíců. Ve většině měst je možné se ke kurzu připojit až do konce února. 

Podrobné informace ke kurzu a odpovědi na nejčastější otázky naleznete na stránce prezentující naše kurzy jógy.

Přihlášení na kurz

Pro přihlášení na kurz doporučujeme vyplnit online přihlášku, u které také naleznete všechny potřebné pokyny k tomu, jak se k našim kurzům připojit.

Rozvrhy lekcí

Aktuální rozvrhy týdenních lekcí naleznete na stránkách jednotlivých měst, kde jsou rovněž uvedeny kontakty na odpovědné instruktory a další praktické informace ke kurzům. V případě dotazů se neváhejte obrátit přímo na instruktora ve vybraném městě.

Informace ke kurzům jógy ve vašem městě:

NAHORU