Nové ročníky kurzů 2020/2021

Na školní rok 2020/2021 otevíráme nové ročníky kurzů esoterické integrální jógy v Praze, Brně, Olomouci, Turnově a Liberci. Také na Slovensku se v Bratislavě konají kurzy vycházející ze stejného systému, jako kurzy Rezonance v ČR. 

Kurzy esoterické tantrajógy budou novým zájemcům letos otevřeny v Praze a Brně. Všechny zájemce o studium srdečně zveme do prvních ročníků. 

Zahajovací lekce

Sleva 50 % na druhý kurz Kurzy budou zahájeny úvodními seznamovacími lekcemi koncem září nebo začátkem října. Termíny a bližší informace naleznete vždy v souhrnném přehledu akcí a také na stránkách jednotlivých měst. Vstup na zahajovací lekce je zdarma.

V některých městech se budou náborové otevřené lekce opakovat během roku vícekrát, podle obsazenosti sálů. Noví zájemci se ke kurzům mohou připojit nejpozději do konce února. Později to již není možné, neboť jednotlivé lekce na sebe navazují a nebylo by již možné probíranou látku dohnat. 

Podrobné informace ke kurzům a odpovědi na nejčastější otázky naleznete na stránce prezentující naše kurzy jógy a obdobně na stránce kurzů tantry

Aktuální rozvrhy týdenních lekcí a ceník kurzovného naleznete na stránkách jednotlivých měst (odkazy níže), kde jsou rovněž uvedeny kontakty na odpovědné instruktory a další praktické informace ke kurzům. V případě dotazů se neváhejte obrátit přímo na instruktora ve vašem městě.

Přihlášení na kurz

Pro přihlášení na kurz doporučujeme vyplnit online přihlášku, u které také naleznete všechny potřebné pokyny k tomu, jak se k našim kurzům připojit.

Informace ke kurzům jógy v jednotlivých městech:

Informace ke kurzům tantry v jednotlivých městech: