Vánoční vouchery Rezonance

Potěšte své blízké a darujte jim „pod stromeček“ poukaz na kurz Duchovní školy Rezonance!

Milí studenti jógy a tantry!

Rádi bychom vám nabídli k zakoupení náš nástěnný jógový kalendář „JOGA FLORA 2021“, který může být pěkným vánočním dárkem, zpestřit a inspirovat celý váš příští rok.

Cena kalendáře je 200 Kč. Vyzvednout si jej můžete v našich centrech v Praze, Brně a Olomouci, anebo vám ho můžeme zaslat dobírkou.

 

 

Blíže k projektu

„Někdy v květnu se zrodil nápad, že bychom mohli nafotit kalendář s jogínkami v ásanách. Olomouc je známá výstavou květin Flora Olomouc, svými nádherně udržovanými parky a Rozáriem. Proto jsme se rozhodli tyto dva aspekty propojit a fotit studentky v přírodních reáliích olomouckých parků. Oslovili jsme naše studentky od začátečnic až po ty nejpokročilejší a s pomocí profesionálního fotografa Pavla, který už mnoho let cvičí jógu s námi, jsme na projektu začali pracovat.

Focení probíhalo od května do konce září. Bylo nádherné vidět proměnu přírody v průběhu projektu a také různorodost žen s kterými jsme fotili a které si zamilovaly jógu a její učení stejně jako my. Z každého focení jsme vybrali jednu nejkrásnější fotografii, vybrali k ní vhodný motivační citát a předali ke grafické úpravě skvělému grafikovi a jogínovi Jirkovi, který vše graficky dotáhl do výsledné podoby. Díky patří i rodinné firmě jedné naší studentky, která pomohla s realizací.“  

Galia, koordinátorka projektu, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nové ročníky 22/23

Přijďte nezávazně nahlédnout do našich kurzů. Nové ročníky začínají v září, ale připojit se lze i v průběhu roku. Rádi se s Vámi potkáme přímo na lekci!

Informace k průběhu kurzů a dalších online aktivit Duchovní školy Rezonance v souvislosti s výskytem COVID-19 na území České republiky.

 

Od září pokračujeme klasicky prezenčně v našich centrech.

 

Sledujeme aktuální vývoj, reagujeme na něj a informujeme vás na této stránce. Důležité informace a oznámení rozesíláme také do emailové konference pro studenty a přátele Duchovní školy Rezonance.

 

Vyjádření k očkování proti COVID-19

Duchovní škola Rezonance v současné době nesouhlasí s používáním nebezpečných a neověřených očkování. Ověření bezpečnosti a účinnosti nových vakcín trvá 5-20 let. Objevilo se několik zpráv, že aktuálně distribuované vakcíny proti COVID-19 mohou být nebezpečné, a to kvůli určitým známým i neznámým vedlejším účinkům, které dosud nebyly důkladně prozkoumány.

Dokud nebude definitivně prokázána jejich bezpečnost – s přesvědčivými a statisticky významnými důkazy, že tyto vakcíny u lidí NEMAJÍ žádné potenciální negativní vedlejší účinky – důrazně je nedoporučujeme.

Namísto toho našim studentům doporučujeme, aby se řídili zdravým rozumem a důsledně používali přírodní profylaktické (preventivní) metody k posílení imunitního systému.

Pokud byste chtěli získat více informací o profylaxi nebo metodách pro posílení přirozené imunity, doporučujeme vám zeptat se svých lektorů jógy a tantrajógy nebo nám poslat e-mail s dotazem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Základní doporučení najdete také zde v textu (níže).

 

Bezpečnostní opatření pro návštěvu center

Prosíme vás o dodržování následujících pravidel:

 • Po příchodu do centra si umyjte pečlivě ruce horkou vodou a mýdlem.
 • Ve společných prostorách centra mějte vždy zakrytá ústa a nos.
 • Při pohybu v centru i během cvičení dbejte na požadované rozestupy.
 • Noste si vlastní podložku a deku. V případě, že si půjčujete podložku v centru, vydezinfikujte ji po použití přípravkem, který je v centru k dispozici.
 • Pokud se cítíte nachlazení nebo jste v karanténě, zůstaňte doma a na lekci se připojte online.

 

Doplňující online aktivity

 • Online semináře a workshopy v češtině naleznete vždy v přehledu akcí a oznamujeme je i na facebooku a v emailové konferenci.
 • Přednášky a duchovní exemplifikace vysílá v rumunštině naše jógová televize MISA TV: web / stream.
 • Český překlad z MISA TV: web / stream (překládány jsou pouze vybrané pořady, na které upozorníme v konferenci). 
 • Anglický překlad z MISA TV: web / stream
 • Další cvičení, webináře a online aktivity naší školy v angličtině naleznete na ATMAN Online Yoga Academy. Velké množství webinářů je zdarma, určené pro veřejnost a dostupné i zpětně ze záznamu.

 

Nejlepším lékem je prevence

S ohledem na stávající opatření ohledně koronaviru bychom Vás rádi informovali o tom, co dělají členové Duchovní škola Rezonance – a co můžete udělat vy sami – abychom zůstali všichni zdraví.

Pamatujte, že to nejlepší, co můžeme udělat, abychom zabránili viru v šíření, je mít vynikající imunitu – být a zůstávat zdraví a silní na těle i na duchu. Zdravá a vyvážená strava, vydatný spánek a duchovní praxe jsou klíčové pro silný imunitní systém. O naši imunitu jde v první řadě. Doporučujeme proto v tomto období každodenní užívání bylin posilujících imunitu, doporučených odpovídajících dávek přírodního vitamínu C a dalších prostředků na posílení imunity. Dále doporučujeme věnovat zvýšenou pozornost hygieně, zejména mytí rukou. Účinnou prevencí je také vyplachování nosu slanou vodou (pomocí konvičky neti), které je součástí pěti základních krijí.

Vedle samotné nákazy má škodlivé účinky i negativní duševní rozpoložení a obavy, které jsou v současné chvíli také svého druhu epidemií vlnovitě se šířící médii a na sociálních sítích. Studie a statistiky potvrzují, že rozrušení, negativní myšlenky a strach naši imunitu oslabují. Naopak radost a smích, uvolněnost, optimismus a zejména LÁSKA imunitní systém prokazatelně stimulují! Zachovejte proto zdravý rozum a neklesejte na duchu. Snažte se zůstávat pozitivní a podporovat v tom i ostatní.

Z jogínských metod doporučujeme:

 • Praxi pro posílení vnitřního ohně – techniky na sublimaci (uddijána bandha, naulí krijá a další).
 • Cvičení pro aktivaci anáhatačakry (bhudžangásana a další) pro lepší imunitu.
 • Zvyšovat solaritu (jang) – postit se, provádět pravidelně tapas, stravovat se převážně jang.
 • Meditaci – lajajógu (s bídžamantrou velké kosmické mocnosti Tara nebo s bídžamantrou Šivy).

Pamatujte, že vyšší moudrost zná řešení každé situace, včetně této. Je na nás, abychom tomuto řešení vyšli vstříc a udělali vše, co můžeme, pro zvýšení vlastní vibrační frekvence do té míry, abychom pokyny této vyšší moudrosti dokázali vnímat.

Těšíme se na viděnou v našich centrech i online!

Podrobný návod pro naše studenty a zájemce o otevřené lekce, jak se připojovat k online kurzům a webinářům přes platformu Zoom.

V našem nakladatelství vychází kniha „Tajná tantrická cesta lásky ke štěstí a naplnění v partnerském vztahu“ učitele jógy Gregoriana Bivolaru.

Podrobnosti a možnost objednání uvnitř článku.

NAHORU