Duchovní škola Rezonance, z. s. se ohrazuje proti nesmyslným obviněním a pomluvám obsaženým v reportáži uveřejněné na zpravodajském portálu Seznam Zprávy dne 2.12. 2023 (o postavení Duchovní školy Rezonance k osobě pana Gregoriana Bivolarua, k mezinárodní federaci jógy a meditace Atman, a k aktuálním událostem ve Francii, jsme informovali už dříve zde).

Rumunský učitel jógy Gregorian Bivolaru byl 28. listopadu zatčen ve Francii. Jeho kauza, které jsme na našem webu věnovali pozornost i v minulosti, tím začala psát svou další kapitolu. Gregorian Bivolaru je jedním z autorů výukového kurikula, které má Rezonance společné s dalšími školami jógy sdruženými v mezinárodní Federaci jógy a meditace Atman.

Oznamujeme, že vedení Seznam Zprávy, a. s. a k rukám paní redaktorky Cirokové byla dne 23.11. 2023 doručena výzva Duchovní školy Rezonance, z. s. k nápravě lživého a poškozujícího obsahu reportáže zveřejněné uvedenou společností 4. 11. 2023 na internetovém portálu Seznam Zprávy. Žádáme omluvu, zveřejnění textu výzvy a upuštění od dalšího podobného jednání, jehož pokračování by mohlo naplňovat znaky trestného činu pomluvy. V opačném případě by byla Duchovní škola Rezonance, z. s. nucena hájit své dobré jméno a pověst soudní cestou.

Nové ročníky 23/24

Chtěli byste se připojit k ostatním studentům jógy či tantrajógy? Vyzkoušejte si vybraný kurz na nejbližší lekci. Těšíme se na Vás!

Vánoční vouchery Rezonance

Potěšte své blízké a darujte jim „pod stromeček“ poukaz na kurz Duchovní školy Rezonance!

Milí studenti jógy a tantry!

Rádi bychom vám nabídli k zakoupení náš nástěnný jógový kalendář „JOGA FLORA 2021“, který může být pěkným vánočním dárkem, zpestřit a inspirovat celý váš příští rok.

Cena kalendáře je 200 Kč. Vyzvednout si jej můžete v našich centrech v Praze, Brně a Olomouci, anebo vám ho můžeme zaslat dobírkou.

Podrobný návod pro naše studenty a zájemce o otevřené lekce, jak se připojovat k online kurzům a webinářům přes platformu Zoom.

V našem nakladatelství vychází kniha „Tajná tantrická cesta lásky ke štěstí a naplnění v partnerském vztahu“ učitele jógy Gregoriana Bivolaru.

Podrobnosti a možnost objednání uvnitř článku.

NAHORU