Esoterická tantrajóga – kurzy Brno

Místo konání

Šambala jóga centrum
Košinova 75
Brno - Královo Pole, 612 00

Kontakt pro nové zájemce

Veronika Šupálková
tel.: (+420) 723 291 904
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

POZOR - První ročník kurzu tantrajógy začne až od listopadu

Vzhledem k aktuálním opatřením a celkové situaci jsme se rozhodli, že první ročník kurzu esoterické tantrajógy otevřeme až od listopadu, ať už to bude ve verzi online nebo fyzicky v našem centru. Všechny vyšší ročníky stále pokračují dál online.

Pokud chcete, abychom vás informovali před tím, než kurz spustíme, vyplňte prosím přihlášku a vyberte, že se hlásíte nezávazně. (Pokud jste se přihlásili již dříve a máme na vás kontakt, přirozeně vám dáme vědět také.) Děkujeme za pochopení a těšíme se brzy na viděnou, Veronika a Vojta :-D

P.S.: A abyste nemuseli jen tak pasivně čekat, srdečně vás zveme na 9. ročník Tantra Festivalu, jehož podtitulem je letos "Umění milostné kontinence". Proběhne tentokrát výjimečně online a je skvělou příležitostí nahlédnout do našich kurzů tantrajógy a něco se o milostné erotické kontinenci naučit.  

 

Pokud vás náš kurz zaujme a budete na něj chtít chodit celoročně, pak prosíme o vyplnění online přihlášky, na základě které obdržíte i platební údaje. Aktuálně se nemůžeme v centrech potkávat fyzicky a kurzy tedy probíhají ONLINE. O podrobnostech budou lektoři zájemce informovat mailem.

Tantra je prastarou vědou, která nám odkrývá fascinující podstatu života a umožňuje nám porozumět nejhlubším rovinám naší bytosti i celého stvoření. Kurz esoterické tantrajógy zpřístupňuje velké množství nástrojů a technik, se kterými se můžeme naučit žít život s radostí, s optimismem a naplno v každé vteřině a každý den prožívat jako bohatou cestu sebeobjevování a seberealizace...

 

 

Praktické informace

Kurzy 1. ročníku budou v Brně ve školním roce 2020/2021 probíhat v těchto nezávislých termínech:

Každá lekce trvá přibližně dvě hodiny a je společná pro ženy i muže. Kurz pro první ročník začíná v září/říjná (letos výjimečně od listopadu) a končí v červenci. Připojit se ke kurzům prvního ročníku lze i v průběhu roku, většinou až do konce března. Pokyny, jak se ke kurzu připojit, naleznete u přihlášky.

Na každé lekci dostanete tištěné materiály s informacemi, které se na dané lekci vyučují.

Další praktické informace a doporučení vám rád sdělí váš instruktor na úvodní lekci. Pokud se ke kurzu připojíte později, nebojte se vašeho instruktora na tyto věci zeptat a také si vyžádejte tištěné materiály ke kurzům.

Na kurzech probíhá také cvičení jógových ásan, proto si s sebou vezměte cvičební oblečení, nejlépe z přírodních materiálů a podložku na cvičení (např. deku nebo karimatku). V brněnském centru Šambala máme i několik podložek k zapůjčení. Těsně před lekcí je doporučeno nejíst.

Kurz je možné navštěvovat od 18 let, horní věková hranice není omezena.

Rozvrh kurzů esoterické tantrajógy na šk. rok 2020/2021

Ročník Den Hodina Instruktor
1. úterý (od 3.11.) 17:00 Veronika Šupálková a Vojtěch Kadlec
2. středa 17:30 Hana PařízkováVojtěch Kadlec
3. úterý 19:45 Veronika Šupálková a Vojtěch Kadlec
4. středa 19:45 Veronika Šupálková a Vojtěch Kadlec
6. čtvrtek 19:00 Ondřej Nečas a Veronika Šupálková
10. čtvrtek 18:00 Veronika Šupálková a Vojtěch Kadlec

Cena kurzovného

Sleva 50 % na druhý kurz

Kurzovné se platí buď čtvrtletně (za zvýhodněnou cenu, vždy na začátku tříměsíčního období), anebo měsíčně. Je možné zaplatit buď v hotovosti přímo instruktorovi na sále či na recepci, nebo převodem na účet (platební údaje naleznete níže). Kurzovné není nutné zaplatit hned na první lekci, ale až po vyzkoušení kurzu na druhé či třetí lekci (platí pouze pro 1. ročník). Při platbě kurzovného předem na celý rok má kurzista nárok na slevu ve výši měsíčního kurzovného (místo 11 měsíců zaplatí 10). Na druhý souběžný kurz (při studiu jógy a tantry současně) je automaticky poskytována sleva ve výši minimálně 50 % z běžného kurzovného.

Pokud to dovoluje kapacita sálu, mohou se studenti vyšších ročníků zdarma účastnit výuky pro nižší ročníky, nebo výuky jiných skupin stejného ročníku. Pro postup do vyššího ročníku musí mít student uhrazen celý školní rok, v případě dlouhodobé nemoci či pobytu v zahraničí je možné krátkodobě využít dálkové studium za zvýhodněnou cenu. Kurzovné je možné čerpat v rámci kurzů jógy Mezinárodní federace jógy Atman nejenom v ČR, ale i v ostatních zemích Evropy a po celém světě, kde se kurz koná (seznam poboček zde).

kurz měsíční platba čtvrtletní platba
výdělečně činní bez zaměstnání výdělečně činní bez zaměstnání
tantra 1050 Kč (~131 Kč/hod) 850 Kč (~106 Kč/hod) 2850 Kč (~119 Kč/hod) 2250 Kč (~94 Kč/hod)
tantra + jóga 1550 Kč (~97 Kč/hod) 1250 Kč (~78 Kč/hod) 4350 Kč (~91 Kč/hod) 3450 Kč (~72 Kč/hod)

Platba kurzovného převodem

Pro platbu kurzovného převodem na účet použijte prosím variabilní symbol 701701 a do zprávy pro příjemce uveďte své celé jméno, město (ve kterém kurz navštěvujete), kurz a instruktora. Například: Jana Jahodová, Praha, tantra 2, Kristýna. Správným vyplněním zprávy pro příjemce zajistíte, že se platba kurzovného dostane co nejrychleji přímo k vašemu instruktorovi.

Bankovní spojení v ČR: 2400298394 / 2010
Variabilní symbol: 701701
Zpráva příjemci: Vaše jméno, město, kurz, jméno instruktora

Platby v EUR ze SR: 2400298394 / 8330
IBAN: CZ5220100000002400298394