Otevřená lekce tantrajógy v Brně – online

1. říjen 2020, 19:4530. duben 2021, 22:00 Brno, Česko (Uložit do kalendáře)

Každá cesta začíná prvním krokem! Nahlédněte do víceletého kurzu tantrajógy Duchovní školy Rezonance.

Kurz esoterické tantrajógy zpřístupňuje velké množství nástrojů a technik, které nám pomohou žít život s radostí, optimismem a naplno v každé vteřině. Každý den proměňují ve fascinující cestu sebeobjevování a seberealizace.

Tantrajóga probíhá každé úterý 19:45-22:00.

Vzhledem k aktuálním hygienickým a kapacitním opatřením nabízíme všem zájemcům možnost vyzkoušet si kurz nezávazně online. V pohodlí doma se tak můžete zdarma seznámit s naším přístupem, stylem výuky i s lektorkou Hankou, která kurz učí. Stačí vyplnit krátkou přihlášku, na základě které vám pošleme odkaz na Zoom, přes který lekce vysíláme:

Připojit se přes Zoom je velice jednoduché (karanténa už nás zaškolila), pokud byste si s tím nevěděli rady, pomůže vám tento podrobný návod.

Podmínkou účasti je uvést v Zoomu celé své jméno a příjmení. Také bychom vás chtěli požádat, abyste měli během lekce zapnutou kameru, je-li to pro vás technicky jen trochu možné. Můžeme vás tak případně opravit při cvičení a všichni společně budeme v mnohem osobnějším kontaktu.

Pokud vás náš kurz zaujme a budete na něj chtít chodit celoročně, pak prosíme o vyplnění online přihlášky, na základě které obdržíte i platební údaje. O aktuálních hygienických opatřeních vždy lektoři informují své studenty mailem.

 

Těšíme se na vás!

V případě otázek nám můžete napsat na hana@jogin.cz nebo zavolat na 724 574 933.

Více o kurzu esoterické tantrajógy

 

Pravidelné aktivity    |    Brno
NAHORU