Přihláška na kurz Duchovní školy Rezonance

  • Duchovní škola Rezonance vyučuje víceleté kurzy, ve kterých jsou studenti řazeni do ročníků, které na sebe navazují. První ročníky začínají na přelomu září a října úvodní lekcí, na které naše hodiny můžete zdarma „ochutnat”. Ke kurzu je možné se připojit i kdykoli v následujících měsících, nejpozději ale do konce února (později už by bylo velmi obtížné probranou látku dohnat).
  • Aktuálně nabízíme možnost vyzkoušet si kurz zdarma online, více detailů v sekci akce.
  • Současná hygienická opatření umožňují navštěvovat kurzy v našich centrech v maximálním počtu 10 osob na sál. Studenti přihlášení na kurz buď docházejí do centra, nebo se připojují online, vždy dle domluvy s jejich lektorem.
  • Pokud by se bezpečností opatření zpřísnila a nebylo by vůbec možné setkávat se v centrech, pokračovaly by kurzy po nezbytně dlouhou dobu online. Naštěstí už jsme v tomto směru načerpali dost zkušeností na jaře a víme, že jóga se dá cvičit i doma a že připojit se přes Zoom zvládneme všichni :-).

 

Přihláška:

Na tento email vám zašleme oznámení o zahájení kurzu. Nebude zneužito pro rozesílání reklam.
Formulář vyžaduje uvedení jména a emailu za účelem kontaktování zájemců o kurzy Rezonance s informacemi o kurzu a pro odeslání pozvánky na zahajovací lekci. Tato data uchováváme podle našich zásad o ochraně soukromí po jeden rok. Pokud si přejete svá osobní data vymazat, kontaktujte nás prosím.
NAHORU