Ing. Veronika Šupálková, Ph.D.

instruktorka tantrajógy Brno, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Veronika je součástí Rezonance téměř od jejích začátků. Začala jako zvědavá a spíše plachá studentka, která hledala změnu a postupně v sobě našla hluboký smysl a úžasné účinky duchovních nauk předávaných v této škole a dnes už patří mezi zkušené instruktory tantrajógy.

Díky své okouzlující ženské energii, entuziasmu, touze pomáhat lidem a skvělým organizačním schopnostem je srdcem centra jógy Šambala v Brně, koordinuje Tantra Festival, podílí se na pořádání významných duchovních akcí a přispívá k chodu celé školy. Spolupracuje i s přáteli a kolegy jogíny v zahraničí. Prošla celou řadou zahraničních kurzů jógy, tantrajógy, skupinami zaměřenými na duchovní růst žen, iniciací do jógových a tantrických technik, pobývala několik měsíců v jógovém ášramu.

Neustále se dál vzdělává, ráda objevuje nové věci a proniká do hloubky duchovních principů a mystéria Mahašakti, s láskou a vírou praktikuje duchovní techniky a metody, usiluje o svoji neustálou transformaci a snaží se být moudře nápomocna lidem kolem ní na jejich cestě za poznáním. Ve své praxi a konání se snaží uplatňovat postoj karmajógy, je fascinována bhaktijógou a miluje tantrajógu.

NAHORU