Esoterická integrální jóga – kurzy Brno

Místo konání

Šambala jóga centrum
Košinova 75
Brno - Královo Pole, 612 00

Kontakt pro nové zájemce

Vojtěch Kadlec
tel.: (+420) 776 123 999
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

CHCETE ZAČÍT CHODIT NA JÓGU?

A víte, že jóga může přinášet daleko víc, než jen fyzické a psychické uvolnění?

 

 

Praktické informace pro stávající studenty

  • Naše kurzy jógy a tantrajógy probíhají celý rok od začátku září, do konce července. V srpnu máme celoškolní prázdniny. Termín první lekce školního roku se dozvíte od svého lektora.
  • Pokud často cestujete, například z důvodu služební cesty, můžete se jako náš student zúčastnit kurzu i v jiném městě v ČR, kde máme centrum. Toto platí i pro zahraniční pobočky Federace Atman, které jsme součástí.
  • Od druhého ročníku výše máte možnost ke svému kurzu navštěvovat navíc i kurzy nižších ročníků a to v rámci ceny vašeho kurzu neplatíte nic navíc. Je to skvělé pro zopakování či připomenutí si některých lekcí. 
  • Pro postup do dalšího ročníku je třeba mít zaplacených všech 11 měsíců předchozího školního roku a splnit podmínky absence (podrobnosti u vašeho instruktora). 
  • Pod vedením našich lektorů se můžete zapojit i do dalších aktivit, jako jsou: skupiny pro rozvíjení ženskosti a mužnosti, meditační skupiny pro probouzení srdce, meditace ve spirále jang, filmový klub a další.
  • Během roku se můžete účastnit celé řady našich akcí, které vám mohou pomoci prohloubit získané znalosti a zkušenosti: workshopy, semináře, tábory, festival, umělecká vystoupení, tematické večírky, výlety, oslavy atd.
  • Jako nezisková organizace se snažíme být místem, kde aktivně uplatňujeme postoj karmajógy odpoutané činnosti. Vaše dobrovolná pomoc a nadšení jsou u nás vítány.

 

Rozvrh kurzů esoterické integrální jógy v Brně na šk. rok 2023/2024

Ročník Den Hodina Instruktor
1. úterý 16:30 Vojtěch Kadlec a Miroslav Grepl
2. čtvrtek 17:30 Miroslav Grepl
3. středa 17:30 Benitanela Stránská
5. pondělí 17:30 Michal Švec
7. středa 17:30 Elonie Došková
20. úterý 17:30  Elinor Selea
22. středa 17:30 Elinor Selea

 

Cena kurzovného

Sleva 50 % na druhý kurz

Kurzovné se platí buď čtvrtletně (za zvýhodněnou cenu, vždy na začátku tříměsíčního období), anebo měsíčně. Je možné zaplatit buď v hotovosti přímo instruktorovi na sále či na recepci, nebo převodem na účet (platební údaje naleznete níže). Kurzovné není nutné zaplatit hned na první lekci, ale až po vyzkoušení kurzu na druhé či třetí lekci (platí pouze pro 1. ročník). Při platbě kurzovného předem na celý rok má kurzista nárok na slevu ve výši měsíčního kurzovného (místo 11 měsíců zaplatí 10). Na druhý souběžný kurz (při studiu jógy a tantry současně) je automaticky poskytována sleva ve výši minimálně 50 % z běžného kurzovného.

Pokud to dovoluje kapacita sálu, mohou se studenti vyšších ročníků zdarma účastnit výuky pro nižší ročníky, nebo výuky jiných skupin stejného ročníku. Pro postup do vyššího ročníku musí mít student uhrazen celý školní rok, v případě dlouhodobé nemoci či pobytu v zahraničí je možné krátkodobě využít dálkové studium za zvýhodněnou cenu. Kurzovné je možné čerpat v rámci kurzů jógy Mezinárodní federace jógy Atman nejenom v ČR, ale i v ostatních zemích Evropy a po celém světě, kde se kurz koná (seznam poboček zde).

kurz měsíční platba čtvrtletní platba
výdělečně činní bez zaměstnání výdělečně činní bez zaměstnání
jóga 1300 Kč 1100 Kč 3600 Kč 3000 Kč
jóga + tantra 1950 Kč 1650 Kč 5550 Kč 4650 Kč

Platba kurzovného převodem

Pro platbu kurzovného převodem na účet použijte prosím variabilní symbol 701701 a do zprávy pro příjemce uveďte své celé jméno, město (ve kterém kurz navštěvujete), kurz a instruktora. Například: Jana Jahodová, Praha, jóga 2, Jakub. Správným vyplněním zprávy pro příjemce zajistíte, že se platba kurzovného dostane co nejrychleji přímo k vašemu instruktorovi.

Bankovní spojení v ČR: 2400298394 / 2010
Variabilní symbol: 701701
Zpráva příjemci: Vaše jméno, město, kurz, jméno instruktora

Pro platby ze zahraničí použijte číslo účtu (IBAN): CZ5220100000002400298394
Pro platby ze Slovenska použijte SEPA platbu v EUR, nikoliv platbu do zahraničí.
Při převádění částky na EUR použijte prosím středový kurz ČNB.

NAHORU