Ánanda - centrum jógy v Liberci

Od roku 2012 má Duchovní škola Rezonance své centrum i v Liberci. Nabízí možnost proniknout do světa jógy formou důkladných celoročních kurzů. Prohloubené praktické studium tradičních a přitom srozumitelně podaných nauk otevírá zájemcům překvapivé možnosti osobního rozvoje.

Centrum jógy Ánanda je velmi příjemným místem pro cvičení jógy a setkávání lidí se zájmem o ní. Kromě pravidelných, systematických kurzů se v něm konají i semináře, meditace, přednášky a občasné víkendové akce. Ánanda si přeje být jogínskou "rodinou", prostorem, kde je možné jít cestou jógy společně, získávat podporu a posilu a sdílet zkušenosti z vlastní praxe s ostatními.

Instruktoři jógy v Liberci

Ing. arch. Michaela Elonie Dlouhá

Ing. arch. Michaela Elonie Dlouhá

instruktorka jógy Liberec
Ing. Miroslav Kunt, Ph.D.

Ing. Miroslav Kunt, Ph.D.

instruktor jógy Liberec
Ing. Zuzana Klimšová

Ing. Zuzana Klimšová

instruktorka jógy Liberec

Tantra pro ženy – volně navazující kurz

Otevřená skupina pro rozvíjení opravdové ženskosti je přístupná všem ženám v našem kurzu i mimo něj. Ve skupině v atmosféře sesterskosti rozvíjíme naše ženské stránky, učíme se, sdílíme a inspirujeme se vzájemně kvalitami, které již vidíme probuzené u ostatních žen.

V pocitu sounáležitosti a propojení nabízíme jedna druhé srdce na dlani a obdivujeme to, co se od ostatních můžeme naučit. Setkání jsou vedena jako workshop – dozvídáme se informace k různým tématům, společně je uvádíme v praxi a obohacujeme se o naše zkušenosti.

Žijeme každý den lépe a radostněji, čím dál více v souladu se zdrojem věčné ženy – Mahášakti.

Kontakt: Elonie, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jak se k nám dostanete?

Do centra jógy Ánanda se snadno dostanete tramvají č. 2 a 3 (zastávka 5. května). Od zastávky je potřeba se vrátit cca 20 metrů ve směru do města a poté odbočit vpravo do ulice Voroněžská. První rohová budova na náměstí, na kterou tak narazíte, s restaurací Neptun v přízemí, je sídlem našeho centra. Vstoupíte dovnitř, vchodem restaurace a vyjdete nahoru po schodech do druhého patra, kde už uvidíte dveře centra s naším logem.

Pronájem sálu v Liberci

Liberecké centrum jógy Ánanda nabízí pronájem svého sálu pro zajištění jednorázových i pravidelných aktivit, především cvičení jógy. Prostory sálu jsou také vhodné pro přednášky, semináře, duchovní aktivity, různá energetická cvičení, zkoušení divadla, tance, apod. V případě zájmu nás můžete kontaktovat a na podmínkách se domluvíme.

Knihovnička Ánandy

Jogíni z Liberce založili malou knihovničku. Jedná se vlastně o takové půjčování knih mezi jogíny: někdo nabízí, někdo si půjčuje. Každý může do knihovny vložit na nějakou dobu k půjčování své knížky nebo CD, atd. Nevkládejte však prosím své knihy do knihovny bez vědomí instruktora.

NAHORU