Esoterická tantrajóga – kurzy Bratislava

Místo konání

Mandira joga centrum
Košická 43/e
821 08 Bratislava

Kontakt

Isolda Eva Votrubcová
tel.: (+421) 915 066 705
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Aktuálně

PŘIHLÁŠKA NA KURZ

ZVAŽUJETE, ZDA SE PŘIHLÁSIT NA KURZ TANTRY V BRATISLAVĚ?

Aktuální informace o možnostech přihlašování do bratislavského kurzu tantry naleznete na stránkách centra Mandira.

Praktické informace

Do prvního ročníku je možné se v případě volné kapacity přihlásit přímo na kurzu, a to  až do poloviny března. Pokud se chcete na cokoli zeptat, neváhejte nás kontaktovat. Lekce se konají jednou týdně a trvají vždy dvě hodiny. Kurz pro první ročník začíná v září a končí v červenci. Připojit se ke kurzům prvního ročníku lze i v průběhu roku a to až do poloviny března (později už by bylo velmi obtížné zvládnout probíranou látku a udržet krok s ostatními).

Ke kurzům dostávají cvičenci každou novou lekci tištěné materiály obsahující údaje vyložené na sále a další užitečné texty vztahující se k tantře a k procesu sebepoznávání. Pokud se ke kurzu připojíte později, nebojte se ho na tyto věci zeptat a také si vyžádejte starší tištěné materiály ke kurzům. 

Pro cvičení potřebujete pouze volné oblečení nejlépe z přírodních materiálů a podložku (např. deku nebo karimatku). Před lekcí je doporučeno alespoň 2 hodiny nejíst.

Rozvrh a další

Kurzy intenzivní tantry na Slovensku pořádá pobočka naší školy Duchovní škola Mysterium, více informací  naleznete na samostatných stránkách. 

Škola jógy Mysterium

NAHORU