Informační stránka o mezinárodní skupině pro rozvíjení a dynamizaci mužnosti, která působí i v ČR.

Vira skupina je určena všem mužům, kteří si skutečně přejí pro svůj osobní a duchovní růst něco udělat. Budeme usilovat o rozvoj přirozených mužných předností jako je odvaha, sebedůvěra či disciplína, a budeme tyto kvality současně integrovat do moderního životního stylu.

Jogínská meditace ve spirále jang je vynikajícím prostředkem k vyvolání mimořádně vysokých duchovních stavů, a to i v případě, že ještě nemáme dlouhodobou duchovní praxi.

Spirála jang je archetypální tvar, který nás spontánně vede k lepšímu soustředění a do nitra naší bytosti.

Probuzená duše, nebo otevřené Srdce, je základním předpokladem pro to, abychom se mohli začít na duchovní cestě transformovat. A současně je to možná ta nejtěžší část naší cesty.

Tato skupina je otevřená všem kurzistům Rezonance, kteří si přejí na probouzení své duše pracovat dlouhodobě a systematicky. Pro každého svého člena, který v sobě chová opravdovou aspiraci v tomto směru, je díky spolčenému sdílení a praxe velkou podporou.

Každoroční meditační workshop átmavičáry a džňánajógy pro objevování naší pravé podstaty

Když mysli odebereme většinu z vnějších objektů, jimiž se zabývá, jež zvedá a obrací a přemisťuje jako vítr hrající si s podzimním listím, můžeme ji vést do ticha prázdnoty, ve kterém se naše vědomí setkává s hlubší realitou. S realitou, která stojí za projeveným světem a je mu základem. Realitou hlubší největších oceánů a širší vesmírných dálav. A přece zřejmou, čistou a jasnou.

Každé jaro, na přelomu dubna a května, mají členové všech škol jógy ve federaci ATMAN skvělou možnost setkat se a společně si užít jarní tábor jógy v Rumunsku. Tábor se koná v Baile Herculane – malém městě na jihozápadě země – které je proslulé svými léčivými horkými prameny a nádhernou horskou přírodou.

Tábor trvá dvanáct dní a nabízí velké množství duchovních aktivit. Zveme vás, abyste se ho zúčastnili a prožili neopakovatelné chvíle se svými přáteli a s tisíci jogínů z celého světa. 

Napadlo vás někdy, že by bylo pěkné prožít horké letní dny tak, že budete odpočívat na pláži a přitom i cvičit jógu? Letní tábor jógy v rumunské Costinesti vám nabízí oboje – poležení na mořském břehu a praxi jógy od rána do večera. Jsou to překrásné duchovní prázdniny u moře, které trvají celých pět týdnů.

NAHORU