Sundari najdete pět minut chůze od metra Florenc. Věříme, že praktikovat jógu a těšit se z jejích účinků může kdokoli. Naši instruktoři jsou duchovní lidé s nohama pevně na zemi a s tím co učí, mají hluboké zkušenosti. Dovedou vás povzbudit i podpořit a rádi vám s čímkoli poradí. Jsou přátelští, jógu a tantru milují a stejně tak rádi je sdílí.

Učíme podle originálního systému, který je jak nekompromisně tradiční, tak plně moderní a vede člověka krok za krokem. Přijďte k nám dát své mysli disciplínu a srdci křídla!

Duchovní škola Rezonance, která v ČR od roku 2000 vyučuje víceleté kurzy integrální jógy, otevřela v lednu 2014 v Brně nové cvičební prostory. Centrum jógy Šambala zaujme především ty, kteří nehledají další formu fyzického cvičení, ale zajímá je, jak jim tato odvěká duchovní disciplína může reálně pomoci čelit vysokým nárokům moderního způsobu života a jak může přispět k jejich sebe-rozvoji a vnitřní proměně.

Centrum jógy v Olomouci se jmenuje Sádhana, což v sanskrtu značí duchovní praxi.

Od roku 2012 má Duchovní škola Rezonance své centrum i v Liberci. Nabízí možnost proniknout do světa jógy formou důkladných celoročních kurzů. Prohloubené praktické studium tradičních a přitom srozumitelně podaných nauk otevírá zájemcům překvapivé možnosti osobního rozvoje.

Centrum jógy Ánanda je velmi příjemným místem pro cvičení jógy a setkávání lidí se zájmem o ní. Kromě pravidelných, systematických kurzů se v něm konají i semináře, meditace, přednášky a občasné víkendové akce. Ánanda si přeje být jogínskou "rodinou", prostorem, kde je možné jít cestou jógy společně, získávat podporu a posilu a sdílet zkušenosti z vlastní praxe s ostatními.

Pronájem sálu v Brně

Pro pravidelný nebo i příležitostný pronájem nabízíme v Králově poli, na adrese Košinova 75, prostory našeho centra jógy Šambala. Prostory jsou vhodné především pro jógu či jiná cvičení (čchi-kung, tchaj-ťi apod.), semináře, workshopy, přednášky, divadelní skupiny aj. K dispozici jsou celkem 3 sály, šatny, WC a kuchyňka (prostory lze pronajímat odděleně). V sálech jsou na zemi koberce, k zapůjčení jsou připraveny podsedáky a jógamatky. Vlastní konferenční židle k dispozici nemáme.

Pronájem sálu v Praze

Naše jógová škola s mnohaletou tradicí nabízí pronájem prostor pro zájemce o dlouhodobé pronájmy. Centrum se nachází na adrese Vítkova 23, v blízkosti zastávky Florenc. K dispozici máme 3 sály vybavené jógamatkami, dekami a reproduktory. V prostorách našeho centra dále naleznete šatny, toalety, sprchový kout a kuchyňku. Ve všech sálech jsou koberce.

NAHORU