Skupina na probouzení Srdce

Probuzená duše neboli otevřené Srdce je základním předpokladem pro to, abychom se mohli začít přiblížovat se ke zjevení své nejhlubší bytostné podstaty – átmanu. Zároveň je to možná ta vůbec nejtěžší část naší cesty, protože dokud se skutečně důvěrně nespojíme se svojí duší, zůstávají naše kroky nejisté a plamen naší duchovní aspirace je ohrožován každým větším závanem větru.

Jakmile se nám ale jednou podaří přesunout těžiště své pozornosti z hlavy do srdce a ukotvit ho tam, dostaneme křídla a můžeme pevným krokem neohroženě kráčet vstříc poznání nejhlubší pravdy o nás samotných. Probuzená duše nás bude podporovat ve všech činnostech a promění je ve chvíle fascinujícího sebepoznání.

 

Meditační skupiny jsou otevřené všem našim studentům.

Vedou je lektoři v Praze, ale probíhají i online. Vstup je zdarma.

 

Meditace srdce s Elonií

  • ve čtvrtek od 20:00 v pražském centru Sundari
Neuvěřitelně krásné a účinné meditace, ve kterých se zaměřujeme na vstup do prostoru nad nebo za myslí :). Probíhají již několik let každý týden jen s malými (letními) přestávkami. V našich setkáním provádíme jednoduchou duchovní techniku za podpory hudby, meditace trvá přibližně půl hodiny, s úvodem a sdílením pak přibližně hodinu.
 
Vítáme i nové zájemce, je možné účastnit se jen občas, skupina je otevřená.
 
Kontakt: Elonie Dlouhá, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420 603 813 101.
 
 

 

Těšíme se na setkání ve středu našich Srdcí!  ♡

NAHORU