Skupina na probouzení Srdce

Probuzená duše neboli otevřené Srdce je základním předpokladem pro to, abychom se mohli začít přiblížovat se ke zjevení své nejhlubší bytostné podstaty – átmanu. Zároveň je to možná ta vůbec nejtěžší část naší cesty, protože dokud se skutečně důvěrně nespojíme se svojí duší, zůstávají naše kroky nejisté a plamen naší duchovní aspirace je ohrožován každým větším závanem větru.

Jakmile se nám ale jednou podaří přesunout těžiště své pozornosti z hlavy do srdce a ukotvit ho tam, dostaneme křídla a můžeme pevným krokem neohroženě kráčet vstříc poznání nejhlubší pravdy o nás samotných. Probuzená duše nás bude podporovat ve všech činnostech a promění je ve chvíle fascinujícího sebepoznání.

 

Meditační skupiny jsou otevřené všem našim studentům.

Vedou je lektoři v Brně a v Praze, ale probíhají i online. Vstup je zdarma.

 

Meditace srdce s Elonií

  • ve čtvrtek od 20:00 v pražském centru Sundari a v neděli od 20:00 online
Neuvěřitelně krásné a účinné meditace, ve kterých se zaměřujeme na vstup do prostoru nad nebo za myslí :).  Meditace jsou vedené s hudbou a trvají přibližně 25 minut.
 
Vítáme i nové zájemce, je možné účastnit se jen občas, skupina je otevřená.
 
Kontakt: Elonie Dlouhá, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420 603 813 101.
 

Skupina na probouzení Srdce

  • ve čtvrtek od 17:57 v brněnském centru Šambala i online
Zaměřujeme se na účinné techniky na otevírání Srdce jednoduše použitelné v každodenním životě. Součástí jsou meditace a také praxe hathajógy, proto bude potřeba dostatek prostoru ke cvičení včetně jógamatky :). Setkání trvá vždy jednu hodinu.
 
Vítáme i nové zájemce, je možné účastnit se jen občas, skupina je otevřená.
 
Kontakt: Filip Materna, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420 775 488 895; Mirek Grepl, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420 608 443 237.

 

Těšíme se na setkání ve středu našich Srdcí!  ♡

NAHORU