Ing. Eduard Elinor Selea

instruktor jógy a tantrajógy Praha, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pocházím z Rumunska, kde jsem se od svých 19 let věnoval józe a později i tantře.

V roce 1999 jsem na popud svého duchovního průvodce odešel učit jógu do České Republiky, kde jsem zcela bez prostředků či znalostí místních podmínek založil pod názvem „Rezonance“ pobočku školy jógy MISA.

V současnosti bydlím v Praze a vyučuji jógu především starší ročníky. Věnuji se i přednáškové činnosti a překladům. Vedle jógy a tantry se zajímám o astrologii, ájurvédu, alchymii a blízká témata, která bývají často zpestřením společných akcí Rezonance. Do naší České republiky zvu i své přátele z celé Evropy, aby svými zkušenostmi obohatili program Duchovní školy Rezonance.

Přednáším i v zahraničí, např. na Slovensku, v Rumunsku, Dánsku, Bosně. Protože si velmi uvědomuji důležitost vztahu Duchovní Průvodce – aspirant, organizuji od roku 2007 v Rumunsku každým rokem týdenní tábor o prohloubení tohoto vztahu. Každý rok vedu letní meditační tábor lajajógy Duchovní školy Rezonance.  

Jsem ochoten kdykoliv pomoci a ze své dlouholeté zkušenosti pomoci každému, kdo potřebuje na cestě jógy poradit. 

NAHORU