Ing. Eduard Elinor Selea

instruktor jógy a tantrajógy Praha, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pocházím z Rumunska, kde jsem se od svých 19 let věnoval józe a později i tantře.

V roce 1999 jsem na popud svého duchovního průvodce odešel učit jógu do České Republiky, kde jsem zcela bez prostředků či znalostí místních podmínek založil školu jógy pod názvem „Rezonance“.

V současnosti bydlím v Praze a vyučuji jógu především starší ročníky. Věnuji se i přednáškové činnosti a překladům. Vedle jógy a tantry se zajímám o astrologii, ájurvédu, alchymii a blízká témata, která bývají často zpestřením společných akcí Rezonance. Do naší České republiky zvu i své přátele z celé Evropy, aby svými zkušenostmi obohatili program Duchovní školy Rezonance.

Přednáším i v zahraničí, např. na Slovensku, v Rumunsku, Dánsku, Bosně. Protože si velmi uvědomuji důležitost vztahu Duchovní Průvodce – aspirant, organizuji od roku 2007 v Rumunsku každým rokem týdenní tábor o prohloubení tohoto vztahu. Každý rok vedu letní meditační tábor lajajógy Duchovní školy Rezonance.  

Jsem ochoten kdykoliv pomoci a ze své dlouholeté zkušenosti pomoci každému, kdo potřebuje na cestě jógy poradit. 

NAHORU