Otevřená lekce jógy v Olomouci – online

1. říjen 2020, 00:0031. leden 2021, 00:00 Olomouc, Česko (Uložit do kalendáře)

Každá cesta začíná prvním krokem! Nahlédněte do víceletého kurzu jógy Duchovní školy Rezonance.

Jóga je ve své původní podobě komplexní vědou o člověku, vesmíru a jejich podstatě a může nám přinést spoustu darů, z nichž pružné tělo a klidná mysl jsou pouhým začátkem. Kurz esoterické integrální jógy z původních kořenů vychází a zpřístupňuje velké množství nástrojů a technik, se kterými se můžeme učit žít život s radostí, optimismem a naplno v každé vteřině.

Vzhledem k aktuálním hygienickým a kapacitním opatřením nabízíme všem zájemcům možnost vyzkoušet si kurz nezávazně online. V pohodlí doma se tak můžete zdarma seznámit s naším přístupem, stylem výuky i s lektory Tomášem a Aurem, kteří kurz učí.

Lekce je vysílána z našeho centra přes platformu Zoom:

každou středu 17:00-19:00

a každý čtvrtek 19:30-21:30

Připojit se přes Zoom je velice jednoduché (jarní karanténa nás zaškolila ), stačí kliknout na tlačítka výše. Pokud byste si se Zoomem nevěděli rady, pomůže vám tento podrobný návod.

Podmínkou účasti je uvést v zoomu celé své jméno a příjmení. Také bychom vás chtěli požádat, abyste měli během lekce zapnutou kameru, je-li to pro vás technicky jen trochu možné. Budeme vás tak moci případně opravit při cvičení a všichni společně budeme v mnohem osobnějším kontaktu.

Pokud vás náš kurz zaujme a budete na něj chtít chodit celoročně, pak prosíme o vyplnění online přihlášky, na základě které obdržíte i platební údaje. Aktuálně se nemůžeme v centrech potkávat fyzicky a kurzy tedy probíhají ONLINE. O podrobnostech budou lektoři zájemce informovat mailem.

Těšíme se na vás!

V případě otázek nám můžete napsat na aure@jogin.cz nebo zavolat na 728 484 476.

Více o kurzu esoterické integrální jógy

 

Cena: Zadarmo / Dobrovolné vstupné
Pravidelné aktivity    |    Olomouc
NAHORU