Otevřená lekce tantrajógy v Praze – online

1. říjen 2020, 00:0031. leden 2021, 00:00 Praha, Česko (Uložit do kalendáře)

Každá cesta začíná prvním krokem! Nahlédněte do víceletého kurzu tantrajógy Duchovní školy Rezonance.

Kurz esoterické tantrajógy zpřístupňuje velké množství nástrojů a technik, které dávají možnost žít život s radostí, optimismem a naplno v každé vteřině. Každý den proměňují ve fascinující cestu sebeobjevování a seberealizace.

Vzhledem k aktuálním hygienickým a kapacitním opatřením nabízíme všem zájemcům možnost vyzkoušet si kurz nezávazně online. V pohodlí doma se tak můžete zdarma seznámit s naším přístupem, stylem výuky i s lektorkou Veronikou, která kurz učí.

Lekce je vysílána z našeho centra přes platformu Zoom:

každé pondělí 19:45-22:15

a každý čtvrtek 19:45-22:15

Připojit se přes Zoom je velice jednoduché (jarní karanténa nás zaškolila ), stačí kliknout na tlačítka výše. Pokud byste si se Zoomem nevěděli rady, pomůže vám tento podrobný návod.

Podmínkou účasti je uvést v zoomu celé své jméno a příjmení. Také bychom vás chtěli požádat, abyste měli během lekce zapnutou kameru, je-li to pro vás technicky jen trochu možné. Budeme vás tak moci případně opravit při cvičení a všichni společně budeme v mnohem osobnějším kontaktu.

Pokud vás náš kurz zaujme a budete na něj chtít chodit celoročně, pak prosíme o vyplnění online přihlášky, na základě které obdržíte i platební údaje. Aktuálně se nemůžeme v centrech potkávat fyzicky a kurzy tedy probíhají ONLINE. O podrobnostech budou lektoři zájemce informovat mailem.

Těšíme se na vás!

V případě otázek nám můžete napsat na veronika.hajkova@jogin.cz nebo zavolat na 776 811 123.

Více o kurzu esoterické tantrajógy

 

Cena: Zadarmo / Dobrovolné vstupné
Pravidelné aktivity    |    Praha
NAHORU