Spirála jang: Česká duše

Jogínská meditace ve spirále jang je vynikajícím prostředkem k vyvolání mimořádně vysokých duchovních stavů, a to i v případě, že ještě nemáme dlouhodobou duchovní praxi. Spirála jang je archetypální formou, která nás spontánně vede k lepšímu soustředění a do nitra naší bytosti. Jednotlivé národy jsou jako orgány v těle lidstva. Je třeba, aby byly silné a zdravé a přispívaly tak, každý svým jedinečným způsobem k harmonii a štěstí celého světa. Duši národa si můžeme představit jako kolektivní entitu nesoucí v sobě všechny ideály, aspirace a vznešené víry a přesvědčení, které kdy daný národ vroucně a s intenzitou sdílel.

Duše národa v sobě nese i živý odkaz všech svých hrdinů, géniů a světců. Když je duše národa probuzená, projevuje se to v životě společnosti nebývalou vitalitou, jednotou, vnitřní čistotou, vědomím sdíleného poslání, oddaností ideálům a harmonií, stejně jako láskou k sousedům a celému lidstvu. Národ s probuzenou duší bude vždy schopen obstát ve zkouškách, které před něj dějiny postaví.

Účastí v těchto spirálových meditacích můžeme neocenitelným způsobem přispět k probouzení duše českého národa, která se vyznačuje mimo jiné jedinečnými kvalitami na úrovni srdce – mimořádnou vnímavostí, aspirací k pravdě a míru, soucitem a mírností, všeobecně kvalitami "božích dětí".

Meditace ve spirále jang s českou duší probíhá každou první středu v měsíci (sledujte informace na nástěnce vašeho centra) a trvá cca 45 minut (od 20.00 do 20.45). Dostavit se na místo je nutné nejpozději 15 minut před začátkem

Více informací k obecnému provádění skupinové meditace ve spirále jang naleznete zde.

Těšíme se na Vás!

Kontakt

Aure Macháček (Brno)
tel.: 728 484 476
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Josse Helman (Praha)
tel.: 607 906 525
email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

NAHORU