Blog: Umění být ženou

umeni byt zenou1Co je klíčem půvabné a moudré ženy? Zde najdete základní návod, co dokáže probudit  ženu, aby rozkvetla ve voňavý květ krásy.

Proměň se v bouřlivou energii

Energie je proměnlivá a všudypřítomná. Představ si, že jsi životním vitálním dechem, který povzbuzuje a povznáší to, co je ospalé, unavené nebo stereotypní. Vše, na co dýchneš, se přemění v kyprou energii. Vitální síla je mocná a nepřekonatelná, šťavnatá a bouřlivá.

Prožívej vášeň i božskou rozkoš

Uvolni se a nechej v sobě proudit tvořivou sexuální energii. Budeš tak středem pozornosti mužských zájmů. Jsi smyslně přitažlivá. Jsi rozkošná žena, která si dovede hrát a neklade meze fantazii. Vyvoláváš úžas v ostatních, máš neodolatelnou erotickou jiskru v očích.

Naučíš-li se kultivovat vlastní sexualitu, staneš se mistryní v bílé magii a dokážeš přeměnit kov ve zlato.

Staň se sama sebou

Dokonalá žena si věří. Ví, co chce a jde si za tím. Každá žena je jiná a něčím ojedinělá. Když jsi v kruhu dalších výjimečných žen, přesto vynikáš originálním půvabem, krásou a oslnivostí. Budeš-li si důvěřovat, začneš věřit i ostatním. Začni hledat vlastní identitu, která tě dovede k tvému srdci.

Nauč se milovat

Žena rozdává úsměv a tak nabízí teplo svého srdce. Neuzavírej se před světem. Milovat a mít rád je vlastnost, se kterou se narodila každá žena. Spokojená žena miluje bezmezně a plnými doušky, protože ví, že se jí to vždy vrátí, aniž by na to čekala. Čím více lásky daruješ, tím více ji dostaneš. Láska je smysl života, dokonce i hory přenáší.

Povznes ženskou intuici a moudrost

Ženy jsou obdařené intuicí, která jim našeptává, co mají dělat nebo co a jak je vhodné uskutečnit. Jsou to první příznaky propojení s vyšší vědomou sílou přírody. Moudrá žena je ctěná a uznávaná. Je vážená, jelikož oplývá velkou škálou vlastních zkušeností. Díky nim a mnohým (tajným) vědomostem dokáže radit a pomáhat ostatním.

Učiň se vědomou ženou

Žena, která je neustále ve spojení s vědomím neboli se Šivou, mužským dokonalým principem, pěstuje v sobě paranormální schopnosti jako telepatii nebo jasnozřivost. Taková žena dokáže kontrolovat, rozlišovat a ovládat vlastní emoce a lehce se povznese nad těžké stavy úzkosti, strachu, bezmoci nebo samoty. Je uvážlivá a moudrá. Vědomá žena je neustále přítomna v rajském světě, kde má přístup k prameni štěstí.

Rozvíjej ženskou krásu

Pohlédneš-li do očí šťastné ženy, uvidíš nádheru a vznešenost duše. Duše ožívá, když žena pečuje o své ženství a když trvale prožívá radost a naplnění. Krása vyvěrá z čisté duše, odráží se v očích a následně utváří půvab těla. Krása je odrazem vznešené, ideální, božské lásky. Proto se nadechni a otevři srdce pro lásku, stojí za to, stát se Šakti, dokonalou ženou.

NAHORU