Ženský erotismus

Jadeitové vajíčko

Jadeitové vajíčko je velkým pomocníkem pro kultivaci sexuální energie, udržuje pohlavní orgány zdravé a zlepšuje váš milostný život. Jeho původ je třeba hledat ve starověké Číně, kde byla věnována velká pozornost spojitosti mezi milováním, zdravím a dlouhověkostí. Vztah správného tonusu svalů pánevního dna a intenzity orgasmů je dobře znám a vědecky zdokumentován. Jadeitové vajíčko nejenže tyto svaly účinně posílí, ale také ženám pomůže spojit se s jejich smyslným, erotickým já. Pravidelné cvičení s vajíčkem obrovsky zvýší milostnou rozkoš obou partnerů a posílí intimitu a blízkost mezi milenci.

zensky-erotismus1.jpg Na začátek je zpravidla potřeba velké vajíčko. Jak postupujete v praxi, je možné je vyměnit za středně velké a přidat druhé anebo přejít k malému, stala-li jste se ve cvičení s ním mistryní. Základní technikou je vložit si vajíčko do jóni a pohybovat jím v ní pomocí jejích svalů. Jakmile cítíte, že jste připravená na další krok, můžete přidat druhé a snažit se jimi třít o sebe. Jejich dotek bude vysílat slastné vibrace. Jadeitová vajíčka mývají vyvrtaný otvor, který vám umožňuje připojit k nim šňůrku se závažím pro jóni-vzpírání.

 

Dýchání do jóni

Je technika, která pomáhá přivést vědomí do vaginální oblasti a pomáhá spojit se s energií kundaliní. Pomáhá také posílit vaginální svaly, vyvolat orgasmy a podnítit vzestup kundaliní. Můžete-li se jí věnovat venku, v přírodě, kde můžete mít soukromí – na vaší zahradě anebo v parku – je to naprosto ideální. Začněte dýchat a počítejte do 5. Když napočítáte 5, zadržte dech, stáhněte celé pánevní dno a držte ho tak 5 vteřin. Velmi zvolna vydechněte a počítejte přitom znovu do 5.

Snažte se držet stah pevněji s každým dalším nádechem, nadechujte do sebe hlouběji a hlouběji prostředí, v němž se nacházíte – všechnu jeho pránu veďte hluboko do své jóni. Záměrně pomalý výdech je výrazem vaší vůle, je proto třeba osvojit si i tuto část.

zensky-erotismus2.jpg Vnitřní klitoris

Klitoris je jediným orgánem na těle ženy, jehož jediným smyslem je poskytovat rozkoš. Díky nedávným vědeckým objevům víme, že to není pouze hrbolek nad vstupem do pochvy, ale že je mnohem větší a komplexnější. Pro více informací o tomto úžasném objevu klikněte na tento odkaz.

Prsa

Velkou roli v milostném naplnění každé ženy sehrává její spojení se svými prsy. Nenechte se rozptylovat tím, jako vypadají zvenku, začněte svá prsa vnímat zevnitř. S lehkostí a uvolněním věnujte pozornost oběma prsům zároveň. Vždy se přitom zaměřujte na obě bradavky, neboť mají schopnost vysílat energii. Vnímejte je, milujte je, přijměte je taková, jaká jsou. Můžete to dělat kdykoli během dne, v práci, při vaření, koupání a brzy se do nich vnitřně ponoříte.

Prsům je vlastní jedinečná jemná energie, která je pro ženskou přirozenost zcela zásadní. Je vcelku běžné prsa přehlížet a věnovat všechnu pozornost srdci, ale to je nepřijetí podstaty ženství. S tím, jak se prsa probouzí, srdce se otevírá a umožňuje rozvinutí všech nádherných ženských vlastností. Žena s „probuzenými“ ňadry je přirozeně milující, ženská, půvabná a elegantní.

Pozorně je omývejte, masírujte, dotýkejte se jich a vnímejte je co nejčastěji zevnitř, vždy s nimi zacházejte s láskou a úctou.

10 typů pro posílení smyslnosti

Zde je 10 typů k probuzení a posílení vašeho nejskrytějšího smyslného já:

  1. Ciťte se smyslná a smyslná budete.
  2. Uctívejte svou smyslnost jako posvátný dar. Rozviňte svou vnímavost vůči erotickým kvalitám přírody.
  3. Tančete nahá. Laskejte své tělo slastně, s touhou a transfigurací.
  4. Vyzařujte svou smyslnou auru, takže si vytvoříte jedinečný a neodolatelný styl.
  5. Vyzařujte smyslnou sebedůvěru v tom, jak se pohybujete, mluvíte, jednáte.
  6. Osvoboďte se od inhibicí: mějte iniciativu první.
  7. Buďte tvořivá, hravá a imaginativní při sdílení vašich fantazií. Předehra začíná sváděním.
  8. Vytvořte si pro milování chrám, který probudí všechny smysly.
  9. Posilte svou vitalitu cvičením ásan, sexuální kontinencí, pránájámou a meditací.
  10. Učiňte jeho/její nejhlubší slast jediným středem vaší pozornosti a zbožňování
NAHORU