Sundari - centrum jógy v Praze

Prostřednictvím praxe jógy nabýváme plného uvědomění toho, kým skutečně jsme a čím se můžeme stát. Navštivte naše centrum, vyzkoušejte si lekci a přesvědčte se, jakých úžasných transformací lze dosáhnout. Ať už jste úplní začátečníci anebo scestovalí jogíni, najdete u nás lekce, kurzy a semináře, které vám pomohou přiblížit se svému šťastnějšímu a naplněnějšímu já.

Sundari najdete pět minut chůze od metra Florenc. Věříme, že praktikovat jógu a těšit se z jejích účinků může kdokoli. Naši instruktoři jsou duchovní lidé s nohama pevně na zemi a s tím co učí, mají hluboké zkušenosti. Dovedou vás povzbudit i podpořit a rádi vám s čímkoli poradí. Jsou přátelští, jógu a tantru milují a stejně tak rádi je sdílí.

Učíme podle originálního systému, který je jak nekompromisně tradiční, tak plně moderní a vede člověka krok za krokem. Přijďte k nám dát své mysli disciplínu a srdci křídla!

Instruktoři jógy a tantry v Praze

Mgr. Martin Josse Helman

Mgr. Martin Josse Helman

instruktor jógy Praha
Martina Kopecká

Martina Kopecká

instruktorka jógy Praha
Ing. Eduard Elinor Selea

Ing. Eduard Elinor Selea

instruktor jógy a tantrajógy Praha
MgA. Zuzana Emeli Perničková

MgA. Zuzana Emeli Perničková

instruktorka jógy Brno
Ing. Radek Isidore Hladík

Ing. Radek Isidore Hladík

instruktor jógy Praha
Kristýna Parolková, DiS.

Kristýna Parolková, DiS.

instruktorka jógy a tantrajógy Praha
Lenka Schořová

Lenka Schořová

instruktorka jógy Praha
Bc. Veronika Hájková

Bc. Veronika Hájková

instruktorka tantrajógy Praha

Pravidelné aktivity v Sundari

Kromě kurzů jógy a tantry a speciálních víkendových akcí mají studenti Duchovní školy Rezonance možnost zapojit se v Praze také do těchto pravidelných aktivit:

  • Šakti skupina – probouzí v ženách jejich ženské kvality, které jim byly dány od Boha, aby se mohly intenzivněji polarizovat s muži a žít více naplňující život, plný vnitřních i vnějších nádherných překvapení, která budou činit život zářivější, naplněnější a smysluplnější. Kontakt: Magda Holancová, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  • Meditace lajajógy - pravidelná společná praxe lajajógy ve skupině pro prohloubení meditace a jejích účinků. Kontakt: Filip Materna, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  • Šivaismus – kurz kašmírského šivaismu je určen těm upřímným aspirantům tantrické duchovnosti, kteří se touží stát skutečnými zasvěcenci. Kontakt: Pistis Zadoff, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  • Mahavira Ananda – skupina otevřená zapáleným mužům od 2. ročníku, kteří v sobě chtějí probudit a dynamizovat pravou mužskou sílu, odvahu a duchovní hrdinství. Kontakt: Josse Helman, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  • Skupina na otevírání srdce – praktikuje se starodávná indická meditační technika ze spisu Vidžňána Bhairava Tantra. Kontakt: Elonie Dlouhá, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  • Projekce přednášek – pravidelné promítání přednášek a dokumentů lektorů z naší školy. Pro aktuálně zařazené přednášky sledujte emailovou konferenci. Kontakt: Isidore Hladík, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  • Karmajóga – jóga nesobecké odpoutané činnosti. Praktikujeme příležitostně nejčastěji formou dobrovolnictví u nás v centru. Chceš-li nám pomoci, rádi Tě vezmeme mezi sebe! Kontakt: Emelina Perničková, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
  • Spirála jang: Meditace s českou duší – pravidelné meditace ve spirále jang na probouzení duše českého národa. Provádí se synchronizovaně v Praze a Brně, nejčastěji každou první neděli v měsíci. Kontakt: Josse Helman, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Jak se k nám dostanete?

Sundari se nachází v přízemí rohového domu č. 23 ve Vítkově ulici v Karlíně. Můžete se k nám buďto svézt od metra Florenc jednu stanici tramvajemi 3 a 8 do zastávky Karlínské náměstí, odkud se vrátíte asi padesát metrů zpět ve směru jízdy tramvaje a odbočíte doprava Vítkovou ulicí anebo můžete přijít rovnou pěšky od metra Florenc, projít pod Karlínským viaduktem a dát se první ulicí (Vítkova) doleva. Najdete nás v posledním domě v ulici po levé straně.

NAHORU