Strava pro zvyšování mužnosti

strava11.jpg Zájem o naši stravu je velmi důležitý pro každého člověka a v žádném případě není pro muže nedůstojný. Jelikož jídlo je hlavním zdrojem energie pro tělo je zájem o něj přirozeným. Je jasným a všeobecně uznávaným faktem, že bez paliva nemůže fungovat ani ten nejefektivnější mechanismus. Podobně také fyzické tělo nemůže fungovat správně, pokud o něj není dostatečně postaráno.

Jaké jídlo si vybíráme, jaká používáme koření, množství jídla a také chvíle odpočinku jsou faktory, které ovlivňují energičnost a vitalitu každého muže. Muž postrádající vitalitu je jako bojovník s dřevěnýma nohama.

Mužské tělo má tendenci rychle spotřebovávat energetické rezervy, takže je nutné ji systematicky doplňovat. Zájem o stravu však neznamená, že si vybíráme ta nejdelikátnější jídla, anebo že s kalkulačkou v ruce budeme pilně dávkovat kalorie a jiné elementy.

Když mluvíme o tom "pravém" jídle pro muže, většina lidí si představí dietu, jenž zahrnuje maso doplněnou o všechny druhy stimulantů, mezi nimiž hraje alkohol velmi důležitou roli. To je běžný názor který sdílí velká většina lidí. Přesto: dieta založená na mase není vhodná pro muže, kteří si přejí zvýšit svoji mužnost.

Poslední vědecké objevy v této oblasti, obzvláště ty spojené s výzkumem vitamínů, aminokyselin, enzymů a různých hormonů, způsobily v západním světě radikální změnu v pohledu na stravu. A přírodní styl a vegetariánství si podmaňuje stále více a více adeptů.

Podle pečlivých průzkumů, vegetariáni, a obzvlášť ti, jejichž dieta je založena převážně na čerstvém ovoci a zelenině, žijí déle a udržují si statnost až do vysokého věku, jsou méně náchylní k rakovině, skleróze, jaterním onemocněním, střevním poruchám, a jiným nemocem.

Navíc mají vegetariáni lepší dispozice v intelektuálních činnostech. Není to jen tak náhodou že slavní muži jako Einstein, Darwin nebo Newton byli vegetariány. Dodejme, že není žádným tajemstvím, že většina současných osobností filmu či hudby jedí stravu, jenž je takřka výhradně vegetariánská.

Výběr vhodného jídla

Následující doporučení jsou založena na těchto faktech:

1. Nejvhodnější strava pro muže je jangová dieta

Důvod, který podpoří toto tvrzení vysvětlíme takto: Celý vesmír je tvořen a současně podmiňován dvěma doplňujícími se a protikladnými silami, které jsou ve východní tradici známy jako JIN a JANG, korespondují s ženskými a mužskými aspekty.

Takto, dokonce i jídlo obsahuje do určité míry převahu jedné z těchto základních sil. strava13.jpgJe dobré si uvědomit, že z počátku pro muže nemusí být jangová strava příliš chutná. Pokud je tomu tak, znamená to že je v něm vytvořen nadbytek energie typu jin, což dočasně ovlivňuje jeho chuť. Po nějaké době, jakmile si muž osvojí více a více jangové energie, se jeho chutě změní. 

2. Muž by si měl volit stravu na základě svých vlastních základních životních potřeb.

Co je pro někoho léčivou stravou se v určitý okamžik může stát pro jiného škodlivé.

Sexuální zdatnost má úzký vztah k celkové vitalitě člověka. Je běžným poznatkem, že v případě velmi slabých a tlustých mužů nefungují pohlavní žlázy správně, což má za následek neuspokojivou velikost a pevnost penisu. V takových případech je doporučována odlišná strava. Opravdu tlustí lidé, jenž trpí nedostatkem vitality díky přebytku tuku, by si měli osvojit dietu, která se skládá hlavně z nevařené zeleniny a lehkého jídla a také by měli po určitý čas pravidelně držet půst.

Lidé, jenž trpí celkovou tělesnou slabostí a nedostatkem vitality, mají jíst více konzistentní stravu a jejich stravování má být pravidelné.

Druhy sexuálních poruch

Sexuální poruchy, jenž mohou být vyléčeny skrze určitou dietu, jsou následující:

  1. Pro oslabený sexuální apetit, rigiditu ve vztahu k opačnému pohlaví a obezitu je doporučováno jíst lehkou a čerstvou stravu.
  2. Pro překonání nepříjemných stavů jakou je posedlost, žárlivost, slabá chuť k milování, anebo naopak velmi silné sexuální dráždění, jenž muže dovádí až k zběsilosti, je doporučováno jíst čisté a sladké ovoce.
  3. Pro překonání slabé erekce, jenž je doprovázena nízkou vitalitou, předčasnou ejakulací a nestabilní milostnou touhou, je doporučována strava bohatá na živiny.

Jídlo pro muže

Následně budeme z pohledu jin-jang stravy prezentovat různé významné potraviny, které mají regenerující a harmonické kvality pro sexuální a vitální potenciál muže:

strava5.jpg1. Jangové obilniny (Oshawa)

Pro posílení energie jang je 7. dieta japonského doktora George Oshawy velmi efektivní. Základem diety je stravování se po dobu deseti dnů vybranými obilovinami a to pšenicí, rýží, jáhlemi a pohankou, v jakékoli kombinaci a množství, vařené nebo pražené. K dochucení je možné použít sůl, na pití je dovolena pouze voda. Tato dieta dokázala pomoci v mnoha případech předčasné ejakulace a impotence (vzniklé následkem nadměrného užívání alkoholu a narkotik), v případech cukrovky, rakoviny a leukémie. Dieta je doporučována hlavně lidem jenž jsou obézní, s nadbytkem tuku. Tato dieta zlepšuje kontrolu sexuálních a vitálních energií a je vysoce efektivní pro překonání předčasné ejakulace a nočních polucí. Více o této dietě se dočtete v samostatném článku .

strava5.jpg2. Pyl

Stimuluje veškeré vitální procesy a je hodnotnou omlazující živinou. Pokud si přejete povzbudit svůj sexuální apetit, jenž může být narušen v důsledku stresu nebo stavů vyčerpanosti, pocítíte první účinky již po dvou týdnech pravidelného užívání pylu.

Pyl obsahuje mnoho látek, které mají klíčovou roli v udržování a zvyšování mužnosti, obsahuje různé vitamíny, minerály a stopové prvky.

Na začátku užívání pylu byste měli brát 15-20 gramů denně na prázdný žaludek (anebo alespoň nejíst 20 minut před a 20 po užití pylu). Pro lepší asimilaci aktivních látek obsažených v pylu byste jej měli držet v ústech co nejdéle, dokud se sám nerozpustí. Léčba pylem trvá obvykle 14 dní, ale může být prodloužena na měsíce nebo roky, protože pyl nemá žádné negativní vedlejší účinky. Kromě stimulace sexuální aktivity má pyl také jiné významné účinky: pomáhá dosáhnout ideální hmotnosti podle individuální struktury muže, stimuluje mentální procesy, pomáhá bojovat s depresemi a navrací psychickou harmonii.

strava5.jpg3. Med

Med je účinné afrodisiakum jak pro muže, tak pro ženy, má hluboké regenerační účinky. Je extrémně výživnou potravinou, která napomáhá posilňování sexuálních sekretů a v malém množství (2 čajové lžičky denně) pomáhá regulovat tělesnou hmotnost.

Med je vhodné kombinovat s vaječným žloutkem, nebo s jinými povzbuzujícími jídly, stejně tak jako s bylinnými afrodiziaky.

 

strava5.jpg4. Houby

Houby představují hodnotnou potravinu pro lidi, jenž potřebují výživnou a bohatou dietu. Jsou bohaté na proteiny a vitamíny (zvláště pak vitamín B1, B2, C a pro vitamín A).

Na východě je známa jejich schopnost posilovat erotickou a vitální energii a současně podporovat transformaci a sublimaci těchto energií.

Poslední výzkumy také prokázaly, že většina jedlých hub má blahodárné účinky spojené s organickou a mentální stimulací. Jsou velmi doporučované lidem, které tíží sexuální poruchy kvůli rekonvalescenci anebo vzniklé špatnou stravou.

strava5.jpg5. Celer

Slavná zelenina pro své afrodiziakální účinky, je tradiční stravou pro udržení a znovunabytí sexuální síly. Listy jsou doporučovány jako koření pro mnoho druhů jídla, nebo do zeleninových salátů (vhodné také při omlazující kůře, zvláště nadměrně tlustým lidem). Listy čerstvého celeru jsou excelentním stimulantem hormonální aktivity.

Kořen má celkový posilující účinek, zvyšuje vitalitu a odolnost. Je vynikajícím očistným prostředkem a je proto doporučován při detoxikaci a proti obezitě.

Celer je také zelenina vhodná pro hubené lidi, kteří ji mohou být vděčni za posílení chuti a zlepšení trávení. Je velmi doporučována během kůry na zvyšování vitality také díky tomu, že působí jako posilující lék na zažívání, nervový a imunní systém.

Je nasazován v případech impotence v důsledku ledvinových a močových poruch, stejně jako při krevních obtížích. Působí proti stavům fyzického, psychického i sexuálního vyčerpání.

strava5.jpg6. Ořechy

Ořechy dodávají velmi mnoho energie. Jsou to doporučovaná afrodiziaka jak pro muže tak pro ženy, zvláště však pro lidi, kteří trpí fyzickou slabostí, špatných zažíváním a chudokrevností.

Zvyšují také množství spermií produkovaných varlaty. Ořechy jsou velmi vhodnou náhradou masa ve stravě. Jsou bohaté na vitamín B12, což je důvod jejich nasazení jako základní látky v léčbě impotence a sterility. Jsou efektivní také jako lék pro kontrolu samovolné noční poluce.

Ořechy jsou doporučeny lidem, kteří intenzivně fyzicky či mentálně pracují. Energetické zásoby ukryté v ořechách jsou převážně jangové, tudíž požívání ořechů zvyšuje jangovou energii v těle.

Použité pojmy ze slovníku:

NAHORU