Tento text ozřejmuje mnoho blahodárných účinků jógových ásan osvojených v rámci našeho kurzu jógy, které očisťují, vytvářejí harmonii a vnitřní vyrovnanost.

Představuje ve strukturované formě jóginského terapeutického průvodce, který obsahuje řadu chorob spolu s uvedením specifických jógových technik léčení.

Tajemství ženské sexuality (3)

Průvodce štěstím v páru, vše co musíte vědět o klitorisu, sexuální pomůcky...

"Byly doby, kdy muži oceňovali když ženy plakaly při jakékoli maličkosti a bezmocně se na ně upínaly. To jim dávalo příležitost dokazovat svoji mužnost. Moderní muži však mají rádi ženy, které jsou si jisté samy sebou..."

Tajemství ženské sexuality (2)

Výstup krásné ženy, která se umí prezentovat, má magický účinek na jakéhokoliv muže bez ohledu na jeho věk.

Příjemně překvapený pohled hledá opěrný bod, byť jen na chvíli. A najde jej rychle: ňadra!

Tajemství ženské sexuality (1)

Východní model je v oblasti erotiky na daleko vyspělejší úrovni než západní, i když je těžké pro mnohé toto přiznat.

Zatímco totiž východní tradice klade důraz více na "umění lásky v ložnici" a snaží se o prožití delšího, rozsáhlejšího a intenzivnějšího orgasmu, západní svět má tendenci dostat se nejdříve k ejakulaci.

Pro léčení celé řady chorob včetně nádorů rakoviny je doporučována sedmá dieta doktora Ohsawy, při níž můžeme za velmi krátkou dobu dosáhnout účinných výsledků.

Je nejpříznivější a zároveň nejúčinnější z diet doporučovaných doktorem Georgem Ohsawou, zakladatelem makrobiotiky...

O věnování

Čas pohlcuje vše kromě těch, kteří dosáhli nesmrtelnosti. Lidská bytost se může přiblížit k Bohu, když mu věnuje veškerou svou činnost. V okamžiku, kdy nabídneme ovoce své činnosti Bohu a Bůh obdrží tento dar jako plody, které nejsou použity tím, kdo činnost koná, ale Bohem.

V ten moment se tato bytost přiblíží Bohu, Nekonečnu, a do určité míry žije stejně jako Bůh. V tento okamžik může lidská bytost cítit přijetí Boha jako Otce a může si dobře uvědomit jaké to je - přijmout Boha.

Probuzení kundaliní

"Čas změnil svoji povahu. Když onen oheň projížděl míchou a stoupal do špičky hlavy, čas se zastavil, v té chvíli skončil. Odešel jsem mimo čas. Na druhou stranu intenzita života byla tak silná, že následující den jsem prožil jako staletý."

Mimořádné autentické svědectví západního jogína.

Meditace v jógické spirále jang

Meditace v jang spirále jsou světovou premiérou iniciativy školy jógy MISA. Tato iniciativa je v souladu s celosvětovým úsilím o zvyšování úrovně vědomí této planety a o vstup do vyšší etapy evoluce lidského rodu. Tato skupinová meditace, kterou organizuje MISA - Rumunsko si klade za cíl probouzení jednotlivců a skupin účastnících se těchto meditací, aby přinesla vnímání přítomnosti Kosmického Vědomí. S touto zkušeností může mít každý jedinec přístup k vesmírnému rozměru, který existuje v každé duši. Na následujícím odkazu můžete vidět, jak vypadá velká spirála.

Jóga smíchu

Není žádným tajemstvím, že úsměv přináší více světla a krásy do tváře těm, kdo usměvavou tvář nosí. Úsměv, kromě toho že nic nestojí, nabízí radost a kouzlo také těm, kdo ho přijímají i těm, kdo ho dávají.

Lidé jenž nejsou zamračení za žádné situace a dokáží kdykoliv rozdávat úsměv budou za tento svůj postoj odměněni zvětšením vlastního charisma a krásy.

Jóga a křesťanství

Jóga nabízí křesťanům, žákům Krista, možnost hlubokého pochopení učení Ježíše. Díky józe mohou ze srdce pociťovat hluboké skutečnosti evangelia. Je přirozené že při její integraci do našich životů jóga probouzí a zvyšuje "mystické" ctnosti - podle aspirace a povolání každého z nás.

Svědectví křesťanského jogína - Otce Dechaneta.

NAHORU