Zkušenosti: Napsali o nás

Části článku:

E. S.  (52 let)

V Duchovní škole Rezonance se věnuji praxi jógy již mnoho let a mohu říct, že to bylo jedno z nejúžasnějších rozhodnutí mého života. Cvičení pro mě totiž není jen fyzickou aktivitou, ale hlubokým duchovním zážitkem, který mi pomohl nalézt vnitřní klid a rovnováhu. Když cvičím, cítím, jak se spojuji sám se sebou. Mé tělo je silnější a pružnější, mé myšlenky jsou jasnější a mé srdce otevřenější.

V Rezonanci jsem potkal mnoho úžasných lidí, kteří se stali mými blízkými přáteli. Společně sdílíme nejen lekce jógy a tantrajógy, ale také radosti i výzvy života. Instruktoři školy jsou pro mě zdrojem neocenitelné moudrosti a podpory. Jejich odbornost a oddanost vytvářejí v centru školy atmosféru lásky a porozumění, která je pro mě prostě nedocenitelná.

Získané zkušenosti mi pomáhají nejen v osobním životě, ale i v profesní sféře, která v mém případě zahrnuje velice stresující prostředí. Výzvy a náročné situace jsou však pro mě díky technikám meditace a sebepoznání, kterého jsem dosáhl díky Rezonanci, mnohem snesitelnější. Všímám si pozitivních změn ve svém přístupu k práci i k mezilidským vztahům. Jóga mi pomáhá být trpělivější, soucitnější a vstřícnější ke svému okolí.

Proto mě velmi rozhořčilo, když jsem se dozvěděl o obviněních vůči naší škole. Pro mě jsou tyto útoky nepřijatelné a nepravdivé. Nikdy jsem v našem centru nezaznamenal nic jiného než lásku, podporu a respekt. Zaznívající obvinění jsou zcela zcestná a nepravdivá, jako by někdo záměrně chtěl poškodit to, co pro mě a pro mnoho dalších lidí znamená mnohem víc než jen prosté cvičení jógy.

Ačkoliv v Rezonanci cvičím jógu už opravdu dlouho, od samotných počátků této školy v Česku, nikdy se mi nestalo, že bych zde od někoho zaslechl tak vulgární slova, která zaznívají v pomlouvačných videích. Je to jako by se někdo snažil pošpinil jednu z nejcennějších věcí, které v životě mám.

Věřím, že pravda nakonec jako vždy vypluje na povrch a že naše škola bude nadále pokračovat v poskytování důležitých a cenných nauk jógy. Všichni, kteří se k nám připojí, mohou očekávat nejen zlepšení fyzického zdraví, ale i zlepšení svého duševního a duchovního života. Jsem hrdý, že jsem součástí této skvělé komunity a že mohu pozorovat, jak Rezonance blahodárným způsobem transformuje životy tolika lidí…

 

NAHORU