Zkušenosti: Napsali o nás

Části článku:

J. M. (40 let)

Kurz jógy mi dal obrovsky moc. Už 20 let praktikuji jógu denně i doma a vždycky je to takový návrat k sobě, je v tom pro mě taková nádherná jednoduchost a čistota. Jsem si jistý, že hlavně kvůli ní jsem už dávno nepotřeboval žádné léky a moje tělo je stále dost silné a zdravé, abych zvládal všechno, co potřebuji. Velké kouzlo pro mě má, že k její praxi nepotřebuji nic než trochu místa, deku nebo jógamatku a čas pro sebe.

Jóga je strašně praktická a je fakt kouzelné, jak se vám, když ji denně děláte, postupně rozšiřují obzory a zvětšují možnosti. Člověk se cítí čím dál volnější a šťastnější, přichází větší klid a rozhled, odpoutanost od „pěny dní“ a větší vnitřní stabilita.

V Duchovní škole Rezonance jsem potkal velkou spoustu přátel, se kterými sdílím už dlouho i život mimo ni. Samí kvalitní lidi. Jezdíme spolu na výlety, potkáváme se, meditujeme. Je poznat, že Rezonanci vedou instruktoři, kteří jsou neuvěřitelně zkušení a obětaví a fakt, podle mého názoru člověka, co to vidí dlouhodobě a z blízka, odvádí obrovskou práci. Ta atmosféra v centru je pro mě neopakovatelná, nikde jinde se necítím tak dobře, jako tam. Jen co projdu dveřmi z ulice, jakobych byl v jiném světě, kde není ten stres a shon, co panuje venku. Taková oáza klidu a usebrání to je.

Viděl jsem teď, že nějaký člověk začal natáčet o Rezonanci videa, kde ji zrovna nechválí. Myslím, že je asi nemocný na hlavu, protože to je úplně mimo. Všechno se mu to pomotalo a nedá dohromady jednu větu, která by nějak odpovídala tomu, co já tu už 20 let znám. Anebo to dělá pro peníze, i takoví lidi jsou. Ale je fakt ostuda, že se někdo může takhle projevovat beztrestně.

NAHORU