Zkušenosti: Napsali o nás

Části článku:

J. S. (36 let)

O osobní i duchovní rozvoj a jógu se zajímám pěknou řádku let. Cvičil jsem různé druhy i styly jógy v různých centrech, zajímal se o různé duchovní nauky. Nejdéle jsem zůstal v tomto studiu. Každý rok si říkám, že tento bude můj poslední a najednou jsem tu už pátým rokem 😊 Je to hlavně díky atmosféře a lidem, kteří ji tady vytvářejí, včetně skvělých lektorek a lektorů, díky kterým tady chodím i několikrát týdně.

Jógu praktikuju roky, čas od času i jinde. Co mně ale nesedí je, že se v Evropě z cvičení jógy stala klasická trendová záležitost, aniž by většina lidí poznala skutečný význam a dokázala tak využít jejich blahodárných účinků na maximum. Ve většině jógových studií mi tak chybí propojenost s duchovní stránkou a vědomostí, či teorií obecně. Kurikulum v Rezonanci je stavěno tak, aby smysluplně propojovalo obojí.

Veškerá teorie i praxe je založena na komplexním přístupu k životu, ale na rozdíl od jiných učení a sekt vás tady nikdo do ničeho nenutí, nesoudí vás, nehodnotí, ba naopak respektuje, že každý má svou vlastní cestu. Nikdo vám nenutí žádná pravidla, která máte dodržovat, ale doporučení, díky kterým můžete poznávat a objevovat sami sebe, najít vnitřní spokojenost a žít klidnější život. Je na každém, co si odsud do svého života odnese a využije. A to se obecně společnosti nelíbí – zdraví, spokojení lidé s otevřeným srdcem, kterými se postupně stáváte, jsou pro běžnou společnost hrozba.

Na rozdíl od většiny jiných učení, v Rezonanci není žádný „guru“, ale duchovní průvodce. Vlastně několik. Všichni lektoři jsou ochotni vás kdykoliv vyslechnout a poradit i mimo rámec běžných lekcí.

Zatím jsem neobjevil nic jiného, co by mi do života dalo víc než těchto pár let v Sundari. Poznatky využívám a praktikuji ve svém životě každý den bez výjimky. Lidí, co mají tak smutný život, že musí zabíjet svůj čas vytvářením nesmyslů pro mediální žumpu, je mi moc líto….

Doporučuji všem přijít osobně na první otevřenou lekci zdarma a udělat si vlastní obrázek, tak jako jsem to před lety udělal já.

NAHORU