Zkušenosti: Napsali o nás

Části článku:

E. P. (28 let)

Jógu studuji již mnoho let a bylo to zdaleka nejlepší rozhodnutí, jaké jsem kdy udělala.

Když se mi hroutí svět, cítím se vystresovaná nebo rozrušená, mohu se ponořit do svého srdce a uvědomit si, že to je jen další životní lekce a že tyto těžké chvíle mají svůj důvod. Vím, že prostě pominou a obohatí mě.

Jóga mi poskytla schopnost širší perspektivy a snad i trochu moudrosti.Mé tělo se díky ní stalo pružnějším a silnějším, což vedlo k většímu sebevědomí a sebeúctě.

Hluboký pocit štěstí, klidu, lásky a síly, který cítím při každodenním cvičení, mě podporuje a vyživuje. Zrcadlí se v mém každodenním životě a pomáhá mi být radostnější, klidnější, chápavější a silnější. Mé vztahy s přáteli, rodinou a kolegy jsou daleko vřelejší a chápavější.

Mám za co být vděčná. Za své skvělé přátele a instruktory. Za jejich obětavost, vedení a znalosti, které ostatním nabízejí bez nároku na cokoli na oplátku. Množství vědomostí, které lze získat ve škole Rezonance, je, pokud vím, jedinečné. Nejenže plně pokrývají Pataňdžaliho osmidílné pojetí jógy popsané v jeho Jógasútrách, ale obsahují i mnoho dalších témat např. o účincích subtilních barev, o tom, jak se více sladit či integrovat do života, jak harmonizovat i své vztahy a také pokročilé meditační techniky ve vyšších ročnících.

Je mi líto, že se nějaký člověk rozhodl pověst této úžasné školy pošpinit falešným obviněním. Ve skutečnosti, pokaždé, když vstoupím do našeho centra jógy, obklopí mě atmosféra radosti a harmonie. Podle mých zkušeností tato škola jógy poskytuje přívětivý, bezpečný a transformující prostor nabízející dobro každému, kdo si přeje její nauku sám na sobě skutečně vyzkoušet.

NAHORU